Z důvodu dovolené je od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Co jsme vám přinesli v roce 2023? Ohlédněne se s námi

Rok 2023 byl pro nás zlomový. Otevřeli jsme pro vás nové studio, realizovali desítky krásných koupelen a navázali několik hodnotných spoluprací. Pojďte si to s námi připomenout.

Expandovali jsme do Hradce Králové

Rozrostli jsme se do Hradce Králové. Potkat se tam můžete s naší Barčou i Matoušem, kteří si s vámi rádi dají kávu a poslechnou si vaše přání a potřeby.

Jde o naše nejmodernější studio, ve kterém najdete 17 vzorových koupelen vytvořených podle současných světových trendů. Nebáli jsme se svěžích kombinací materiálů a barev.

Za realizaci vděčíme našim partnerům z KMI stav. I díky nim je návštěva studia skutečným zážitkem pro všechny smysly.

(Znovu)otevřeli jsme showroom v Kolíně

Hned na začátku roku se Jan a Dita Bálkovi ujali našeho studia v Kolíně, které spravují jako franšízu. Jejich motivací bylo zkusit něco nového po letech práce ve velkých firmách.

Ukázalo se, že možnost pomoci zákazníkům napřímo jim sedí daleko více. Díky tomu mají na kontě už mnoho prodaných i zrealizovaných koupelen. Do malého města, jakým je Kolín, se cíleně sjíždějí lidé z celé republiky. A není divu – je to krásné studio s mnoha unikátními koupelnovými koncepty.

Honzovi a Ditě děkujeme za skvělou reprezentaci naší značky a spolupráci a těšíme se, co přinesou další roky.

Sdíleli jsme cenné tipy od @uklidproklid a @bytecheck

Kateřina z Instagramu @uklidproklid vám v sérii videí ukázala, jak správně pečovat o koupelnu. Není to žádná věda a zvládne to každý. Životnost vaší oázy klidu tak můžete prodloužit i o několik let.

Pro náš e-shop také věnovala sérii svých produktů, které vám postačí pro 99 % běžných čistících úkonů.

Druhá spolupráce, kterou jste mohli sledovat třeba na našem Instagramu, se týkala bezpečnosti v koupelně. Pavel Štáf ze společnosti Bytecheck nám ukázal, na co si dát pozor u obkladů a dlažeb, elektroinstalací nebo umístění ventilátoru. Vyplatí se vše zkontrolovat dvakrát – koneckonců jde o bezpečnost naši a našich nejbližších.

Navštívili jsme veletrh Cersaie v Itálii

Již poněkolikáté jsme měli možnost se zúčastnit největšího veletrhu zaměřeného na koupelnové vybavení a obklady. Aktuálními trendy jsou přírodní vzhled, výrazné barvy a textury, ale i udržitelnost a ekologie.

Ověřili jsme si, že naše kombinace a koncepty nezaostávají za světovou špičkou – naopak s ní z hlediska kvality i originality drží krok. A hlavně jsme vám přivezli 5 nových konceptů a zajistili i nového dodavatele koupelnového nábytku. Máte se tak rozhodně na co těšit.

Realizovali jsme u Moniky Bagárové a desítek dalších klientů

Spolu se studiem Tempus Design jsme navrhli a realizovali hned tři koupelny v domě zpěvačky Moniky Bagárové. Zadání znělo vytvořit koupelnu, která by odrážela Moničinu osobnost. To znamená důraz na jednoduchost a přírodní barvy, minimum spár a zlaté detaily. Spolupráce byla velmi příjemná a z výsledku jsme nadšeni, stejně jako Monika.

Kromě toho máme za sebou i desítky dalších úspěšných realizací – ve větších i menších domech nebo bytech. Ke konci roku jsme dokonce pokořili hranici stovky realizací. Podívejte se na fotografie těch nejvíce povedených koupelen.