Koupelnové studio Hradec Králové

Od 2. 3. 2023 jsme i v Hradci! Najdete tu 17 vzorových koupelen a trendy od nových partnerů a výrobců. Zastavte se na kávu a na to nejlepší, co v Koupelnách Syrový umíme.

Domluvte si termín návštěvy

Adresa showroomu

U Koruny 1742/16 
500 02  Hradec Králové
Navigovat

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Neděle: Zavřeno

Mockrát děkujeme panu Syrovému i celému týmu Koupelny Syrový za skvělou službu, kterou nám poskytli při rekonstrukci koupelny. Osobní schůzka byla velmi příjemná, pan Syrový je zkušený profesionál, koupelnu nám navrhl podle našich představ i speciálních požadavků. Všechny materiály byly dodávány až ze Španělska, přesto bylo dodání poměrně rychlé a spolehlivé. Ochotně nám vyšel vstříc také při opakované změně některých komponentů...
Ondřej Suchan
v Koupelnách Syrový jsme si pořídili nádhernou a funkční koupelnu, personál byl příjemný a profesionální, poradil a navrhl koupelnu přesně podle našich potřeb. Naprostá spokojenost, doporučuji.
David Brož
Zobrazit všechny recenze

3D návrh přímo na místě

Stavte se v našem nejnovějším showroomu. Uvidíte tu vzorové koupelny vyladěné do posledního detailu a náš tým vám přímo na místě připraví návrh vaší nové koupelny.

Času si na vás vyčleníme, kolik budete chtít, máme pohodlné sezení i kávu. Děti vezměte klidně s sebou, jsme na ně zvyklí a připravení. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty. Tak na co ještě čekáte? 

Pojďme se potkat v HradciRádi vás poznáme osobně

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy showroomu. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Chci se přijet podívatRádi vás poznáme osobně

Jak to u nás vypadá