Designér Matouš

Studio Praha

V oboru koupelen se pohybuji už od let svých studentských brigád. Vyzkoušel jsem si sklad, řemeslničinu, následně pak obchodníka a poradce na studiu. Proces výběru a realizace koupelny znám na vlastní kůži od A do Z.

Potkejme se osobně v Praze

Kdo jsem?

Jsem CEO firmy Koupelny Syrový, kterou jsem přivedl zpět k životu v roce 2019. Navrhovat koupelny mě ale baví pořád stejně.

Co dělám?

Kromě vedení firmy řídím také její obchod. Podílím se i na provozu, momentálně především na pražské pobočce. Scházím se s klienty, pomáhám jim vybrat tu správnou koupelnu podle toho, co vyzařují.

Jaké mám zkušenosti?

V oboru koupelen se pohybuji už od let svých studentských brigád. Vyzkoušel jsem si řemeslničinu, sklad, následně pak obchodníka a poradce na studiu. Proces výběru a realizace koupelny znám na vlastní kůži od A do Z.

Jaké jsou moje silné stránky?

Věřím, že se na klienty dokážu napojit a poradit jim na základě toho, jací jsou. Zároveň znám všechna možná úskalí, vím, co je a co není možné zrealizovat. Neřeším tedy jen to, jak bude koupelna vypadat, ale také jak to udělat, aby plnila svoji funkci i za těch 10, 15 let.

Proč mě baví koupelny?

Lásku ke koupelnám máme v rodině, takže jsem to tak nějak podědil :) Během dospívání jsem si hledal svoji cestu a zjistil jsem, že v Česku jde většinou spíše o zisk a potřeby a přání klientů jdou do pozadí. Já se to snažím dělat naopak – krása koupelny je pro mě o tom, že zrcadlí osobnost svého majitele a každý den mu dodává energii.

Pro koho tu jsem?

Jsem tu úplně pro všechny, kdo si chtějí na své nové koupelně dát záležet a mít ji promakanou do posledního detailu. S těmi se rád pustím do hledání toho správného řešení a rozhodně mi nevadí tomu obětovat ten čas a úsilí.