Recenze zákazníků

Naše práce mluví za nás. Podívejte se na realizace u našich klientů.

Chci novou koupelnu

Nadčasová koupelna

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě po 15 letech

Z koupelny na klíč jsme nadšení, radost kdykoliv tam vstoupíme. Oceňujeme rychlost, příjemné jednání od vizualizace a vybírání, kombinování ve studiu až po předání. Ze stavební firmy se u nás pár řemeslníků vystřídalo a všichni byli moc šikovní. Když se nám něco nepozdávalo, firma nám vyšla vstříc. Za 14 dnů jsme měli koupelnu hotovou. Jsme opravdu moc spokojeni.

Detail realizace

Koupelna pro babičku

Rekonstrukce 50 let staré koupelny

V mém věku už se mi špatně lezlo do vany, toužila jsem po sprchovém koutu a konečně jsem se dočkala. Mám ráda teplé barvy a s tím dřevem to dohromady vypadá krásně. Stálo to rozhodně za to.

Detail realizace

Vojta Koritenský a koupelna pro chlapa

Rekonstrukce koupelny pro kulturistu

Realizace probíhala přesně podle plánu, dodání bylo na den přesné, čehož jsem se v dnešní době trošku bál. Kluci řemeslníci byli moc šikovní a výsledek je perfektní. Strašně jsem se těšil na sprcháč, takže si ho maximálně užívám.

Detail realizace

Luxusní koupelna v bytovce

Dodání vybavení do palelákové koupelny

Bylo fajn nakupovat u Vás a ne jinde. Všichni s novostavbami kolem nás mají úplně klasické nudné koupelny a my v bytovce máme takovýhle luxus. Prostě pecka! 😄 Zlaté baterie jsou horší na údržbu, ale opět bychom neměnili, protože ta zlatá působí krásně teple.

Detail realizace

Hravá koupelna v boho stylu

Realizace dvou odlišných koupelen

Až v Koupelnách Syrový jsme našli to, co jsme do našeho nového domu opravdu chtěli a hledali. Společně s panem Syrovým jsme dali dohromady rovnou 2 koupelny, každou jinou, ale obě mají společnou funkčnost, nadčasovost a eleganci. Jedna spíše neutrální na každodenní používání, druhá boho/wellness. Jsme nadšeni a soudě výrazů našich návštěv nejsme jediní. Děkujeme a doporučujeme.

Detail realizace