Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

E-shop Koupelny Syrový

Pořiďte si celou koupelnu nebo nové doplňky pohodlně z domova. Zboží skladem můžete mít doma už za 5 dnů.

 
 

Od naší rodiny pro vaši

Jsme rodinná firma a všechny koupelny připravujeme s láskou k designu, ale především k funkčnosti.

Vizualizace přímo ve studiu

Přímo ve studiu pro vás připravíme 3D vizualizaci, abyste si lépe představili, jak bude vybraná koupelna vypadat u vás.

Možnost koupelny na klíč

Koupelnu od nás vám rádi postavíme a ohlídáme kvalitu všech prací. Jsme tu pro vás během stavby i po celou dobu, kdy koupelnu používáte.
Chci novou koupelnu

Vybíráte raději osobně?

Nejste si jistí, jak k sobě budou jednotlivé prvky ladit nebo chcete poradit s výběrem materiálu? Zastavte se u nás ve studiu.

Nezávazná schůzka

Navštivte nás nebo si domluvte online konzultaci s našimi specialisty. Probereme vaše představy i rozpočet a připravíme 3D návrh vaší nové koupelny.

Cenová nabídka

Jakmile odsouhlasíte návrh, připravíme pro vás cenovou nabídku kompletního vybavení, od podlahové dlažby po zrcadlo, a domluvíme s vámi termín i způsob dodání.

Doručení po celé ČR

Do 5 dní vám doručíme veškerý materiál pro vaši novou koupelnu kamkoli po celé ČR nebo s vámi domluvíme další postup v případě koupelny na klíč.
Sjednat schůzkuRádi vás poznáme osobně

Osobně je to vždy lepší

U nás si vybrané kousky můžete prohlédnout a také osahat. Získáte tak lepší představu, zda jsou vám příjemné a zda se hodí do vaší koupelny. Jeden z našich specialistů vám v případě zájmu rád poradí a připraví 3D vizualizaci vybrané koupelny. Tak za námi doražte do jednoho z našich showroomů. Káva je na nás.

Časté dotazy