Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Koupelnové studio Praha

Představujeme vám koupelnové studio v butikovém stylu. Je designované jako zážitek pro všechny smysly a najdete v něm nové koupelnové koncepty inspirované světovými trendy. Místa pro parkování je spousta a pro malé návštěvníky tu máme dětský koutek.

Domluvte si termín návštěvy
Pohodlné parkování:Ano
Dětský koutekMáme
Platba kartou:Ano
Bezbariérový přístup:Ano

Adresa showroomu

Jesenická 410,
Praha-Dobřejovice
Navigovat

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 19:00
So: 10:00 - 18:00
Neděle: Zavřeno

Krásný showroom ukázkových koupelen, ideální pro inspiraci stylu a kombinaci prvků a materiálů. Přijeli jsme bez objednání a hned se nás ujala paní Syrová a prošla s námi jejich nabídku a pak s námi prošla v katalogu vybrané kusy. Dokonce s námi probírala naše dotazy i po zavírací době (což jsme zjistili až při odchodu).
Jakub Čaja
Špičkový přístup, komunikace a chování !
Pobočka je luxusně vybavena.
Petra Zajíčková
Zobrazit všechny recenze

3D návrh přímo na místě

Stavte se v našem nejnovějším showroomu. Uvidíte tu vzorové koupelny vyladěné do posledního detailu a náš tým vám přímo na místě připraví návrh vaší nové koupelny.

Času si na vás vyčleníme, kolik budete chtít, máme pohodlné sezení i kávu. Děti vezměte klidně s sebou, jsme na ně zvyklí a připravení. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty. Tak na co ještě čekáte? 

Pojďme se potkat v PrazeRádi vás poznáme osobně

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy showroomu. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Chci se přijet podívatRádi vás poznáme osobně