Jsme rodina. Jsme tým. Jsme Koupelny Syrový

Přidejte se ke Koupelnám Syrový a staňte se součástí našeho mladého kolektivu. Rutina u nás rozhodně nehrozí a rádi vám dáme možnost realizovat své nápady.

Obchodník/ce ve světě koupelen pro Pardubice

Detail pozice

Obchodník/ce ve světě koupelen pro Hradec Králové

Detail pozice

Obchodník/ce ve světě koupelen pro Prahu

Detail pozice

Skladník ve světě koupelen

Detail pozice

Nenašli jste svoji vysněnou pozici, ale máte pocit, že nám i tak máte co předat?
Pošlete nám svůj kontakt.

Poslat kontakt

Proč by vás měla lákat práce v Koupelnách Syrový?

Rodinná atmosféra

Vznikli jsme jako rodinná firma a stále jsme vcelku malý kolektiv. Všichni jsme navíc mladíci a průměrný věk u nás nepřesahuje 30 let. Stejně jako vy se chceme prací i bavit a spíše než formální mítinky vyznáváme přátelskou komunikaci.

Otevřenost změnám

V našem kolektivu nebudete jen kolečkem v soukolí. Pokud máte nápady, jak dělat věci jinak a lépe, rádi o nich uslyšíme. Vaše slovo má při formování firemní strategie a kultury stejnou váhu jako jakékoliv jiné.

Vzdělávání a cestování

Jako zaměstnanec máte nárok na pravidelné školení. Udržíte si tak přehled v oboru. Naskytne se vám navíc příležitost vyjet na některou ze světových výstav, kterých se naše firma pravidelně účastní. O zážitky nebudete mít nouzi.

Možnost odměn navíc

Za odvedenou práci dostanete více než důstojný fixní plat. V případě jejího nadstandardního plnění se však můžete těšit na bonusy. Jsme navíc dynamicky rostoucí firma, z čehož u nás těží nejen vedení, ale také zaměstnanci.

Různorodá práce

Nudná rutina vám u nás nehrozí. Vaše pozice má sice určitý název, to ale neznamená, že se nedostanete k ničemu jinému. Komunikace s lidmi, ale třeba i podíl na návrzích koupelen, to vše je u nás na denním pořádku.

S kým se budete potkávat?

V samotném jádru stojí rodina Syrových, ale bez dalších lidí by to nešlo. Díky každému z nich můžeme rozdávat radost z krásných a funkčních koupelen.

Staňte se součástí Koupelen Syrový