Designérka Barča

Studio Praha

Většinou nejsem ten nejupovídanější člověk v místnosti, ale když jde o koupelny, měním se v nadšeného rádce i kritika. Příprava návrhu je pro mě hlavně o spolupráci, chci, abyste s ním byli spokojeni po všech stránkách.

Potkejme se osobně v Praze

Kdo jsem?

Nadšenkyně do interiérového designu. Věčná kritička restauračních a hotelových koupelen. A také člověk, co stráví na Pinterestu většinu svého volného času.

Co dělám?

Hledám kvalitní dodavatele, vybírám nový materiál, vymýšlím nové kombinace. Provázím, doporučuji, kreslím, navrhuji, vysvětluji, radím, zároveň netlačím, dávám prostor a respektuji rozpočet.

Jaké mám zkušenosti?

Podílela jsem se na tvorbě vystavených koupelen ve studiu v Hradci Králové. Vytvořila jsem mnoho vizualizací i hotových koupelen a stojí za mnou spokojení klienti.

Jaké jsou moje silné stránky?

Na koupelny se dívám komplexně. Je pro mě důležité sladit technickou stránku s designem. Zároveň jsem velký perfekcionista. Dělám vizualizace propracované do posledního detailu a předávám je společně s precizní technickou dokumentací pro realizaci. Snažím se vždy celý proces vymýšlení koupelny udělat příjemný – věřím, že by vás to mělo bavit. Jsem moc ráda, když na schůzky přivedete i své děti.

Proč mě baví koupelny?

Při práci na koupelnách se dostanu do stavu flow a někdy ani nechápu, kam ten čas utekl. Mám ráda dny, kdy se usmívám ještě 15 minut, po tom co odešel klient. Nebo když koukám na vizualizaci a říkám si, že to je přesně koupelna, kterou bych si hned udělala u sebe doma. Nebo když od klienta dostanu fotografie hotové koupelny s tím, že je to naprostá pecka… V těhle chvílích si říkám, jak jsem ráda, že mohu dělat svoji vysněnou práci.

Pro koho tu jsem?

Hlavně pro ty, kdo si tvorbu nové koupelnu představují jako spolupráci. Baví mě spíše vytvářet podle vašich představ a doporučovat než dělat vše sama. Do ničeho nikdy nenutím, zároveň dokážu poradit prakticky se vším.