Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

3D návrh koupelny

Získejte návrh své nové koupelny rovnou na návštěvě v našem showroomu.

Chci vizualizaci koupelnyVolné termíny již do 24 hodin

Návrh koupelny, do které se budete těšit

Domluvte si schůzku s naším týmem ve studiu v Kolíně, v Pardubicích, v Hradci Králové nebo v Praze. Na místě připravíme 3D návrh vaší vysněné koupelny. Pokud to k nám máte dál, můžeme se sejít i online.

Na výběr materiálů a vybavení dostanete tolik času, kolik potřebujete. Uděláme si představu, co se do koupelny vejde a jak to celé bude fungovat dohromady – prostorově, technicky i barevně.

Sjednat schůzkuOsobně nebo online

Vizualizace od nás se vyplatí

Cena návrhu je 3 000 Kč, pro naše zákazníky je však zdarma. Pokud u nás tedy nakoupíte, odečteme vám ji od objednaného zboží. K objednávce následně připravujeme půdorys, spárořez a poskytujeme technické poradenství před, během i po realizaci vaší koupelny.

Po celou dobu budete komunikovat s jedním člověkem. Náš koupelnový specialista bude vaším parťákem, na kterého se vždy můžete obrátit.

Chci přijet plánovat

Termín do 48 hodin, návrh na počkání

Schůzku se specialistou si domluvíte v jednom z našich showroomů maximálně do dvou dnů.

Potkáme se na jedné z našich poboček nebo online. Termíny nabízíme klidně už na zítra. S sebou si stačí přinést půdorys, vaše představy a stanovit si finanční rozpočet.

Nebudeme nikam spěchat – vyhradíme si tolik času, kolik bude potřeba. Po schůzce od nás dostanete krásné vizualizace. Rádi vám poskytneme i potřebný čas k rozmyšlení a zdarma zpracujeme případné změny.

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy showroomu. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Získat vizualizaci

Co pro zhotovení vizualizace koupelny potřebujeme

Půdorys/bokorys

Přineste s sebou půdorys včetně zakreslení a rozměrů oken, dveří, výšky stropu, stoupaček atd. U podkroví budeme potřebovat i bokorys a sklon šikminy.

Vaše představy

Řekněte nám, kdo bude koupelnu využívat, co od ní čekáte, jestli preferujete sprchu, vanu, nebo potřebujete obojí, a další očekávání. Zkusíme je všechny promítnout do návrhu.

Rozpočet

Důležitou informací je i to, kolik chcete do nové koupelny investovat. U nás můžete mít kompletní vybavení koupelny do 150 tisíc korun.
Získat vizualizaciPřipravíme ji rovnou ve studiu

Prohlédněte si naše vizualizace koupelen

Nejčastěji se ptáte