Nechte starosti s řemeslníky nám. Ulovte volné termíny pro únor 2023.

3D vizualizace zdarma

Získejte návrh své nové koupelny rovnou na návštěvě v našem showroomu.

Chci vizualizaci zdarmaVolné termíny již do 24 hodin

Návrh koupelny, do které se budete těšit

Domluvte si schůzku s naším týmem na prodejně v Kolíně nebo Pardubicích, kde vám připravíme vizualizaci zdarma. Pokud to k nám máte dál, můžeme se sejít i online. Na výběr materiálů a vybavení dostanete tolik času, kolik potřebujete. Jde totiž o vaši novou koupelnu, která vám má dělat radost každý den, a ta si zaslouží pozornost.

Jakmile si návrh odsouhlasíme a vy si u nás objednáte koupelnové vybavení (nebo celou koupelnu na klíč), připravíme také všechny ostatní podklady, včetně potřebné dokumentace.

Pojďme se spojit

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy v Kolíně nebo v Pardubicích. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Chci vizualizaci zdarma

Co pro zhotovení vizualizace potřebujeme

Půdorys/bokorys

Přineste s sebou půdorys včetně zakreslení a rozměrů oken, dveří, výšky stropu, stoupaček atd. U podkroví budeme potřebovat i bokorys a sklon šikminy.

Vaše představy

Řekněte nám, kdo bude koupelnu využívat, co od ní čekáte, jestli preferujete sprchu, vanu, nebo potřebujete obojí, a další očekávání. Zkusíme je všechny promítnout do návrhu..

Rozpočet

Důležitou informací je i to, kolik chcete do nové koupelny investovat. U nás můžete mít kompletní vybavení koupelny už od 80 tisíc korun.
Získat vizualizaci zdarmaPřipravíme ji rovnou na prodejně

Prohlédněte si naše vizualizace