Pouze do konce září držíme staré ceny koupelnových radiátorů. Na veškerou sanitu navíc DOPRAVA ZDARMA!

Grafický návrh

Tušíte, co v koupelně chcete mít, ale nevíte si rady, jak to tam poskládat? Nechte to na nás, umíme v tom chodit a všechno promyslíme do posledního detailu.

3D vizualizace ZDARMA

Plánujete rekonstrukci nebo pořizujete novou koupelnu a chcete optimálně využít prostor? Nevíte, jak rozmístit obklady, aby vypadaly dokonale? Domluvte si s námi schůzku a my vám vše na místě ukážeme v 3D. Hned uvidíte, jak bude koupelna skutečně vypadat, a my ohlídáme, aby vám neutekla nějaká praktická vychytávka. Pokud si koupelnu objednáte u nás, máte veškerý několikahodinový servis a 3D vizualizaci ZCELA ZDARMA.

Domluvit schůzku

Se správnými podklady dokážeme zázraky

Stačí dodržet několik důležitých bodů, aby koupelně snů nic nestálo v cestě:

  1. Správně a čitelně zakreslený půdorysVypište prosím co nepřesněji umístění a rozměry oken i dveří; výšku stropu; u podkroví bokorys s výškou půlštoku a sklonem šikminy; rozmístění a popsání typů nábytku – vany, umyvadla, sprchového koutu, pračky, topného tělesa atd.
  2. Vyberte kolekci z naší nabídkyVyberte si jednu kolekci z naší nabídky, která je vám sympatická, a popište nám svou představu o výsledném vzhledu koupelny.
  3. Vaše priorityVíte, bez čeho se v koupelně neobejdete nebo co tam naopak určitě nechcete? Jde vám spíš o minimalistický praktický prostor nebo toužíte po konkrétním designovém kousku?
  4. Vaše obavyBojíte se problémů při realizaci, jako je například členitý prostor, problematické materiály apod.? Poradíme vám.
  5. RozpočetDejte nám cenový limit a my ho budeme respektovat. Netlačíme cenu nahoru, prostě pracujeme s vaším zadáním, jak nejlépe dokážeme. 

Prohlédněte si naše vizualizace