Během víkendu 18. a 19. 5. je z technických důvodů uzavřeno studio v Pardubicích. Děkujeme za pochopení.

Designér Honza

Studio Kolín

Koupelna je nejdůležitější místností v domě a musí být dokonalá. Od perfektní ergonomie přes funkčnost až po osobitý design, který společně vyladíme. Kvalita práce je pro mě prioritou, jsem precizní, jdu do detailu.

Potkejme se osobně v kolíně

Kdo jsem?

Původním zaměřením jsem projektový designér a grafik.

Co dělám?

Od roku 2022 vedu se svojí manželkou Ditou studio Koupelen Syrový v Kolíně, kde s vámi moc rád proberu vaši novou koupelnou.

Jaké mám zkušenosti?

Strávil jsem 18 let ve velké nadnárodní korporaci, kde jsem se naučil pracoval i s těmi nejnáročnějšími požadavky klientů.

Jaké jsou moje silné stránky?

Vždy v první řadě řeším, jaké jsou vaše přání a potřeby. Na základě toho se pak s vámi snažím připravit ideální návrh, a to od perfektní ergonomie přes funkčnost až po osobitý design. Kvalita práce je pro mě prioritou, jsem precizní a jdu do detailu.

Proč mě baví koupelny?

Koupelna je pro mě nejdůležitější místností v domě a mým cílem je vidět spokojené zákazníky, kteří jsou v ní rádi. Práce pro mě končí, až když mi pošlete fotografii hotového díla. Když si večer napustíte vanu a cítíte, že koupelna včetně realizace dopadla přesně podle vašich představ, je to pro mě ten nejlepší pocit.

Pro koho tu jsem?

Pro každého, kdo chce rád trávit čas ve své koupelně. Nezaleknu se neobvyklých požadavků či dispozic prostoru a rád přijdu s neotřelým řešením.