Koupejte se v novém s 20% slevou! Zaregistrujte se a získejte slevu 20 % na vše kromě výprodeje.

Koupelna manželů Králových

 

Inspirace a alespoň základní představa o tom, jak má Vaše nová koupelna vypadat – to před každou schůzkou doporučujeme našim klientům promyslet. Podle čeho vybíral koupelnu Jirka Král? Proč si vybral koupelny Syrový a jak byli nakonec s manželkou Karolínou s rekonstrukcí spokojení?

Popíšete, jak probíhal výběr, rekonstrukce a finální předání?

Celé to začalo plánováním a projížděním pinterestu s instagramem. Tam jsme narazili i na Koupelny Syrový a jeli se podívat na kachličky, které se nám na fotkách líbily. Na místě se nám materiál líbil, a tak jsme pokračovali s vizualizací. O koupelnách jsme měli jasnou představu co se týče rozmístění, tam úplně problém nebyl, díky tomu to šlo vše rychlé.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o kompletní rekonstrukci, začali jsme řešit i technické práce s řemeslníky. Velkou výhodou bylo, že jsme vše řešili s Koupelnami Syrový, které nám dodaly veškeré potřebné vybavení včetně řemeslníků a jejich práce. Díky tomu se nikdo na nikoho nevymlouval a vše pak v průběhu rekonstrukce byla jen otázka toho, jak si to představujeme.

Měli jste před realizací jasné, jak chcete aby koupelna vypadala a nebo jste si nechali poradit?

Měli jsme jasno! Na instagramu jsme viděli vaše dlaždičky a věděli jsme, že to je něco, co se hodí k našemu stylu. Chtěli jsme je proto vidět naživo a musíme říct, že nás hned nadchly. Co se týče profesionálních prací, tam jsme naopak byli za každou pomoc rádi!

Řekněte nám, kde jste se inspirovali?

Hodně pinterest a instagram, měli jsme doma taky dost katalogů, ze kterých jsme vybírali. Nejtěžší bylo vše zkombinovat dohromady.

Měli jste se ženou nějaké rozpory ohledně rekonstrukce a kdo vyhrál?

Neměli a jestli jo, tak manželka měla vždycky pravdu!

Proč jste si vybrali zrovna Koupelny Syrový a jak jste byli spokojení?

Byla to spíš náhoda, hodně nás nadchla dlaždička (zelený hexagon), který jsme jinde u konkurence neviděli. Když jsme se pak jeli podívat na prodejnu, překvapil nás milý přístup v rodinném podniku a taky rychlost komunikace a plánování termínu dodání. Tam jsme hodně spěchali na to, aby se vše stihlo během naší rekonstrukce. Navíc nám dodali koupelny komplet, od řemeslníků až po vybavení. V některých studiích nám totiž nabízeli pouze prodej zboží bez montáže či úprav stávajících koupelen. Po dokončení rekonstrukce jsme naprosto spokojení a musím říct, že to vlastně byla první hotová místnost v našem novém domě.

Koupelna pro manžele Královy byla nádherná zakázka. Je radost pracovat s klienty, kteří se nebojí říci si přesně o to, co chtějí. A jejich nadšení, když byla realizace u konce, to bych vám přál vidět naživo.

Matouš Syrovýobchodní ředitel

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení