Během víkendu 18. a 19. 5. je z technických důvodů uzavřeno studio v Pardubicích. Děkujeme za pochopení.

Jsme Koupelny Syrový

Jsme rodina Syrových. Spolu s naším týmem navrhujeme designové koupelny dostupné pro každého. Zakládáme si na kvalitě, smyslu pro detail, zkušenostech a individuálním přístupu ke každému z vás.

Vytváříme koupelny, do kterých se budete těšit

Cit pro detail a důraz na kvalitu se u nás promítly jak do vlastní produktové značky Emmy design (vznikající v České republice), tak do koupelnových studií v Kolíně, v Pardubicích, v Hradci Králové a v Praze. Lidé z celé republiky si k nám jezdí pro zboží, které jinde nenajdou, radu a nadstandardní servis.

Přijeďte se podívat i vy. Stačí nám zavolat a domluvit si konzultaci své vysněné koupelny.

Pojďme se setkatRádi vás poznáme osobně

Jsme rodina. Jsme tým

V samotném jádru stojí rodina Syrových, ale bez dalších lidí by to nešlo. Díky každému z nich vám můžeme rozdávat radost z krásných a funkčních koupelen.

 

Koupelnami žijeme

Zákazník je pro nás na prvním místě. Pro někoho lehké prodejní klišé, pro nás největší závazek. Všechny služby nabízíme s osobním přístupem. Zajímají nás vaše představy o dokonalé koupelně, potřeby, osobnost… Jen díky tomu můžeme vytvořit koupelnu na míru vyladěnou do posledního detailu.

Koupelnám se naše rodina věnuje už 30 let. Víme, jaká jsou úskalí při jejich návrhu i stavbě, a se vším vám rádi poradíme. Jsme tu proto, aby vám koupelna od nás dělala radost dnes i za 10 let. Chceme, abyste si užívali nejen relax po dokončení koupelny, ale také celý proces výběru.

Pojďme se setkatRádi vás poznáme osobně

Koupelna na míru

Nechte vyniknout svou osobnost

Chci novou koupelnu

3D vizualizace

Navrhneme vám koupelnu podle vašich představ

Chci vizualizaci

Kompletní realizace koupelen

Získejte koupelnu na klíč se špičkovým servisem od A do Z

Koupelna bez starostí