Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Osobitá koupelna Nikol Leitgeb

S Nikol jsme si hned od začátku padli do oka, proto nám nabídla jedinečnou možnost vymyslet pro ni koupelnu, která by zapadla do konceptu celého domu. Sladili jsme unikátní obklady, moderní minimalistické vybavení a velkorysá zrcadla do harmonického celku – a reakce byla skvělá!

Když jsme se dozvěděli, že sympatická Nikol Leitgeb bude potřebovat koupelnu, ozvali jsme se jí s nabídkou spolupráce. Pracovat s tak výraznou osobností pro nás bylo potěšením, i proto, že do výběru se zapojil také její partner. „My doma nedělíme záležitosti na mužské i ženské a ani výběr koupelny nebyl výjimkou. Naštěstí máme hodně podobný vkus,“ podotýká Nikol.

Přála jsem si moderní koupelnu, která zapadne do celého designu našeho domu. Klobouk dolů před týmem Koupelen Syrový – výsledek je prostě dokonalost!
Nikol Leitgeb

influencerka, herečka, moderátorka

Domluvit konzultaci

Náš TIP: Zaujal vás nějaký prvek této koupelny? Podívejte se přehledný výpis produktů včetně popisu i cen na jednom místě.

Luxusní vana

Do půdorysu nám nejlépe zapadala volně stojící vana. Zapomeňte ale představu zámeckého kousku se zakroucenými nožičkami. Moderní solitéry dodávají koupelnám punc luxusu, a navíc se velmi snadno udržují. Společně s prostorným walk-in sprchovým koutem je vana místo, které si Nikol oblíbila nejvíc. „Obojí si fakt užívám. Připadám si každý den jak ve wellness hotelu,“ potvrzuje.

Nesmrtelné kombinace

Nikol se nebála zvýraznit jednu stěnu barevným obkladem. Vybrali jsme výraznou imitaci mědi a doplnili ji tmavým vzorem kamene v odstínu antracitu pro pocit bezpečného útočiště a elegance. Ten kontrastuje se světlým designem dřeva kolem vany. Nikol definuje styl nové koupelny jako přírodní a nadčasový. Kombinace dřeva a kamene jí vyhovuje a my jsme rádi, že ji neruší ani odvážná stěna v měděném odstínu.

Obrovská zrcadla – za odměnu nebo za trest?

„Hodně lidí nás zrazovalo od velkých zrcadel, prý kdo to bude leštit. No kdo… my. Nebo taky nikdo. Podle toho, jak se nám chce. Ta zrcadla jsou boží.“ Velká zrcadla každopádně dodávají prostoru hloubku i vrstevnatost, v jejich ploše se odráží světlé obložení i antracitové niky.

Design pro každý den

Zajímalo nás, jestli si Nikol nakonec každodenní kontakt s designem užívá a jak se s výsledkem realizace od Koupelen Syrový spokojená: „Až budeme příště dělat koupelnu, ozveme se vám už my. Nikoho jiného nechceme. Nemám, co bych vytkla. Rychlost, spolehlivost, kvalita, loajalita.“

Kompletní fotogalerie