Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Koupelnové studio Pardubice

V Pardubicích najdete 35 vzorových koupelen, pohodlně u nás zaparkujete a přijet můžete i s dětmi. Z Chrudimi i z Jičína jste tu za chvilku. Na ploše 500 m2 máte skvělý výběr všeho, co pro koupelnu potřebujete, a zároveň se tu neztratíte.

Domluvte si termín návštěvy

Adresa showroomu

S. K. Neumanna 2869
530 02 Pardubice V – Zelené Předměstí
Navigovat

Otevírací doba

Po–Ne: Dočasně uzavřeno

Maximální spokojenost, profesionální a zároveň i osobní přístup sl. Duškové a p. Syrového, hodně jsem si vymýšlel, měnil, volal a vždy bezproblémové jednání, vysvětlení, pomoc. Jednoznačně u nich platí, že zákazník je na prvním místě :). Při předání nebo přivezení zboží rovněž super přístup pracovníků ve skladě (jména si bohužel nepamatuji), maximálně ochotní, profesionální.
Šárka Ulmová
Výběr obkladů do naší koupelny, wc a technické místnosti nám trval poměrně dlouho. Mrzelo nás, že jsme Koupelny Syrový nenavštívili dříve, protože tam jsme měli vybráno téměř hned. Skvělý přístup pana Syrového, rady, inspirace. Zajištění rychlého dodání s ochotou a úsměvem. Mnoho krásných vzorových koupelen - ty se nám líbily moc, jsou doladěny do detailů, to jsme nikde jinde neviděli. Určitě doporučuji!
Petra Nováková
Zobrazit všechny recenze

3D návrh přímo na místě

Zajet do Pardubic se rozhodně vyplatí. Uvidíte tu nejnovější trendy v koupelnovém vybavení, vzorové koupelny vyladěné do posledního detailu a náš tým vám přímo na místě připraví návrh vaší nové koupelny.

Času si na vás vyčleníme, kolik budete chtít, máme pohodlné sezení i kávu. Děti klidně vezměte s sebou, jsme na ně zvyklí a připravení. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty a parkování je hned před studiem. Tak na co ještě čekáte?

Pojďme se potkatRádi vás poznáme osobně

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy showroomu. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Chci se přijet podívatRádi vás poznáme osobně