Během víkendu 18. a 19. 5. je z technických důvodů uzavřeno studio v Pardubicích. Děkujeme za pochopení.

Koupelnové studio Kolín

Nenechte se zmást fasádou! Kolínský showroom klame tělem. Na ploše 500 m2 tu najdete 25 vzorových koupelen, které si můžete omrknout i osahat vy i vaše děti. Z Prahy je to co by kamenem dohodil a navíc si tu můžete vyzvednout zboží objednané přes e-shop.

Domluvte si termín návštěvy

Adresa showroomu

Ovčárecká 415
280 02 Kolín
Navigovat

Otevírací doba

Po: Zavřeno
Út: 9:00–18:00
St: 9:00–18:00
Čt: 9:00–18:00
Pá: 9:00–18:00
Sobota: 10:00–16:00
Neděle: Zavřeno

Po návštěvě Kolínské pobočky Koupelny Syrový jsme byli nadšení. Skvělý přístup, krásný showroom, kdy člověk hned na první pohled vidí, že koupelny mají oproti konkurenci prostě něco navíc. S návrhem koupelny jsme nad míru spokojení a už se nemůžeme dočkat realizace. Koupelny Syrový můžeme jedině doporučit.
Tereza Votíková
V koupelnách Syrový nám byly dělány návrhy koupelen a WC. Velmi pěkné studio které je sice na první pohled malého rozměru, ale už na druhý pohled vám odborníci dokážou předvést mnoho druhů umyvadel, baterií, sprch, obkladů i dlažeb. Návrhy koupelen a wc byly zpracování přesně dle našich požadavků a komunikace s odborníky rovněž rychlá a k věci. Dokázali poradit s věcmi, které běžný lajk ani netuší, že musí řešit.
Veronika Němcová
Zobrazit všechny recenze

3D návrh přímo na místě

Zajet do Pardubic se rozhodně vyplatí. Uvidíte tu nejnovější trendy v koupelnovém vybavení, vzorové koupelny vyladěné do posledního detailu a náš tým vám přímo na místě připraví návrh vaší nové koupelny.

Času si na vás vyčleníme, kolik budete chtít, máme pohodlné sezení i kávu. Děti klidně vezměte s sebou, jsme na ně zvyklí a připravení. Jsme tu pro vás od pondělí do soboty a parkování je hned před studiem. Tak na co ještě čekáte?

Pojďme se potkatRádi vás poznáme osobně

Grafický návrh na počkání

3D vizualizaci koupelny vám vytvoříme rovnou během návštěvy showroomu. Při konzultaci online vám ji pošleme do 48 hodin.

Přesně podle vašich představ

Na ladění máte tolik času, kolik potřebujete. Projdeme s vámi možné varianty uspořádání, materiálů a barev, abyste odcházeli spokojení.

Přesně podle vašeho rozpočtu

Respektujeme váš rozpočet a do návrhu zahrneme produkty, které splňují vaše designové i finanční požadavky.
Chci se přijet podívatRádi vás poznáme osobně

Jak to u nás vypadá