Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Krása je v jednoduchosti. Jak jsme realizovali u Moniky Bagárové

Naskytla se nám příležitost přispět svou troškou ke stavbě domu Moniky Bagárové. Za úkol jsme nedostali jednu koupelnu, ale hned tři – pro Moniku, pro její rodiče a pro hosty. Pojďte se s námi podívat, jak to dopadlo. Ve videorozhovoru se navíc dozvíte, jaký dojem má z realizace samotná Monika a čeho si na koupelnách nejvíce cení.

Zadání znělo jasně: postavit koupelnu, která bude odrážet Moničinu osobnost. To znamená především důraz na jednoduchost bez zbytečných okázalostí. Monika preferuje velké obklady a světlé přírodní barvy s minimem spár. Koupelnu totiž používá nejen k hygieně, ale také k odpočinku a vyčištění hlavy. A to i přesto, že je jí tam dcerka Ruminka často v patách.

V koupelně jsem chtěla udržet jednoduchost, ale se zlatými detaily. A díky vám se mi to přesně takhle podařilo.

Monika Bagárovázpěvačka

Vydali jsme se na návštěvu, abychom se na naše koupelny podívali:

Hlavní koupelna coby výkladní skříň domu

I přes celkovou minimalistickou stylizaci si od nás Monika nakonec vybrala některé ozvláštňující prvky. V první řadě jsou to obklady v imitaci mramoru. Ty měly být spíše kontrastním prvkem, nakonec ale je ale v hlavní koupelně najdeme na všech stěnách i na podlaze. Pocit luxusu navozují zlaté baterie a upoutá také dominantně působící kulaté zrcadlo.

Na návštěvě u Bagárových

Hosté mohou navštívit koupelnu v přízemí. Ta je z celé trojice koupelen tou nejjednodušší. Najdeme zde sprchu, volně posazené umyvadlo a vcelku velké množství úložného prostoru. Obložení je zvolené v odstínu béžové, což koupelně dodává příjemný neutrální nádech.

Univerzální řešení

Koupelna pro rodiče maximálně využívá daného prostoru: najdeme zde jak sprchu, tak vanu. Vana přitom zaujme na první pohled, a to mimo jiné svou zabudovanou sprchovou hlavicí. Vkusným a estetickým dojmem pak působí prostorná nika nad ní. Stejně jako ostatním koupelnám jí vévodí světlé barvy.

Podívejte se na rozhovor o tom, jak Monika při výběru uvažovala a čeho si nejvíce cení na Koupelnách Syrový:

Kompletní fotogalerie: