Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Nejprodávanější koupelny roku 2023

Koupelna už dávno není pouze funkčním prostorem. Stává se centrálním prvkem domova, kde se střetává estetika, technologie a pohodlí. U nás tento vývoj sledujeme a přinášíme vám každý rok nové koncepty, které obstojí i ve světové konkurenci. Které z nich jste si v roce 2023 nejvíce oblíbili? Pojďte se s námi podívat.

1. MADERA (Hradec Králové)

V koupelně MADERA se díky jejím teplým tónům budete cítit jako ve wellness. Tmavý obklad a imitace dřeva jdou skvěle dohromady a působí útulným, téměř magickým dojmem. Díky tomu vás neomrzí ani po měsících užívání.

Mezi skříňkou a umyvadlem najdeme skrytou nízkou poličku, která se skvěle hodí k odložení ručníku či jiných sprchových potřeb. Sprchový termostat vám umožní nastavit teplotu vody přesně tak, jak vám vyhovuje. A aby nebylo na jednom místě moc tmavé, zvolili jsme umyvadlo a klozet v tradiční bílé.

2. NOIA BEIGE (na všech pobočkách)

Propojení různých tvarů a plastické obklady dělají z koupelny NOIA BEIGE elegantní a zábavnou koupelnu.

Přírodní tóny vyvolají pocit pohody i po tom nejnáročnějším dni. Speciální obklady s proužky ozvláštní interiér a dávají koupelně možnost dalšího vjemu – hmatu. Barva s odstínem do béžové se doplňuje s obklady a naopak kontrastuje s bateriemi.

Moderní černé topení je nejen praktické, ale také skvěle vypadá a ladí se zbytkem koupelny. Ostré hrany skříněk zjemňuje kombinace se zaoblenými umyvadly a také zrcadly. To vytváří příjemný dojem z koupelny jako celku. Dvě samostatná umyvadla jsou pak výhrou v každé početnější domácnosti.

💡 Jaké prvky letos vládly v těch nejoblíbenějších koupelnách?

👉 Béžové, teplejší tóny
👉 Velkoformátová zrcadla
👉 Černé/gun metal doplňky
👉 Walk-in sprchy
👉 Volněstojící vany
👉 Niky coby řešení odkládacího prostoru
👉 LED podsvětlení

3. TOLEDO (na všech pobočkách)

Pokud se chcete každý den cítit jako na dovolené, zvolte TOLEDO, které díky imitaci mramoru a zlatým bateriím působí jako hotelová koupelna. A přitom ji můžete mít doma a údržba není o nic složitější než u jiných koupelen.

Velkoformátové dlaždice v imitaci mramoru vynikají zlatým prokreslením, které do koupelny vnáší prvky luxusu. Dojem podporují i baterie v barvě broušeného matného zlata. Bílá barva u sanity v kombinaci se světlou imitací mramoru navíc vytváří barevný minimalismus příznačný pro luxusně působící koupelny.

Dominantou celé koupelny je velká volněstojící vana. Tvarově ladí s umyvadlem a každá koupel je díky ní opravdovým relaxem.

4. NOBU (Hradec Králové)

Na první pohled běžná koupelna se světlými obklady, na ten druhý sofistikovaná koupelna s mnoha vychytávkami. Seznamte se s NOBU.

Baterie v kombinaci matné černé a rose gold představují v barevně jinak konzervativní koupelně hravý prvek. Rozměrné kulaté zrcadlo navozuje v interiéru pocit luxusu a prostor opticky zvětšuje. Tento atypický tvar si necháváme vyrábět pod vlastní značkou Emmy design.

Střídmost v barvách i vybavení přímo podněcují k doplnění vkusnými dekoracemi. Hodí se přírodní motivy, květiny, mechy či věnce. Ačkoli se jedná o menší koupelnu, díky velké podumyvadlové skříňce do ní vměstnáte vše, co bude potřeba.