Během víkendu 18. a 19. 5. je z technických důvodů uzavřeno studio v Pardubicích. Děkujeme za pochopení.

Naši designéři

Naši designéři jsou profesionálové, kteří umí najít rovnováhu mezi funkčností a designem, který vás bude bavit roky. Vědí, že koupelna není jen místem pro tu nejnutnější hygienu, ale také oázou klidu, v níž začínáte a končíte svůj den.

Všichni usilují o to vytvořit dokonalou koupelnu podle vašich potřeb, přesto je každý z nich trochu jiný. Podívejte se, kdo jsou naši designéři, a domluvte si schůzku s jedním z nich.

Matouš

Studio Praha

V oboru koupelen se pohybuji už od let svých studentských brigád. Vyzkoušel jsem si sklad, řemeslničinu, následně pak obchodníka a poradce na studiu. Proces výběru a realizace koupelny znám na vlastní kůži od A do Z.

Více o Matoušovi

Barča

Studio Praha

Většinou nejsem ten nejupovídanější člověk v místnosti, ale když jde o koupelny, měním se v nadšeného rádce i kritika. Příprava návrhu je pro mě hlavně o spolupráci, chci, abyste s ním byli spokojeni po všech stránkách.

Více o Barče

Honza

Studio Kolín

Koupelna je nejdůležitější místností v domě a musí být dokonalá. Od perfektní ergonomie přes funkčnost až po osobitý design, který společně vyladíme. Kvalita práce je pro mě prioritou, jsem precizní, jdu do detailu.

Více o Honzovi

Dita

Studio Kolín

Vždy hledám to nejlepší technické řešení, a to i u těch nejnáročnějších koupelen. Když chci poznat člověka, podívám se nejdřív na jeho práci.

Více o Ditě

Zuzka

Studio Pardubice

Navrhuji koupelny podle vašich individuálních potřeb, tak, abyste se v nich cítili dobře. Je pro mě odměnou vidět, že jsem vás o krok přiblížila k vašemu vysněnému domovu.

Více o Zuzce

Niky

Studio Pardubice

Miluji umění, estetiku, kreativitu a sleduji designové trendy. V návrzích koupelen mohu tohle všechno spojit dohromady a vytvořit něco jedinečného.

Více o Niky

Naty

Studio Hradec Králové

Jako vystudovaná architektka jsem ve 3D návrzích jako ryba ve vodě. Věřím, že svůj cit pro estetiku umím skloubit s potřebami klientů.

Více o Naty

Časté dotazy