Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Svěží vítr ve stavebnictví. Spolupracujeme s KMI stav

Z Ukrajiny sem bratři Ivan a Michal Kalynychovi přišli před více než 10 lety. Společnost KMI Stav založili v roce 2018. Už po 5 letech existence mají vybudovanou pověst stabilní a spolehlivé firmy a úspěšně bourají stereotypy o stavařích.

Po letech práce nejen v Čechách mají Ivan a Michal bohaté zkušenosti z různých typů staveb. I proto jsme je pověřili stavbou našeho nejnovějšího studia v Hradci Králové a výsledku dáváme jedničku s hvězdičkou. Klientům realizují naše koupelny, někdy i celé byty, a na jejich práci dostáváme jen samé pozitivní ohlasy.

Stejně jako pro nás je i pro KMI Stav na prvním místě kvalita odvedené práce, a to v každém detailu. Vědí, že výsledek, za který se mohou zaručit, vyžaduje čas, nikoliv spěch. Velký důraz kladou také na komunikaci a osobní přístup ke klientovi.

Výběr zakázek pak neomezují tím, co už dobře znají, ale naopak se učí za chodu, jdou s dobou, což je v oboru spíše vzácné. Naše spolupráce jim mimo jiné umožňuje rozvíjet své dovednosti v oblasti velkoformátových obkladů, které mnozí řemeslníci realizovat odmítají, případně ani neumí.

Jeden z našich zaměstnanců si vyfotil všechny vaše materiály a říkal, že je to nejlepší materiál, s kterým kdy pracoval.

Ivan Kalynychspolumajitel firmy KMI Stav

KMI Stav nejsou jen běžní stavaři, jsou také platformou pomoci a začlenění pro lidi z Ukrajiny, kteří k nám přicházejí kvůli válce. Kromě stabilního zaměstnání a více než důstojného platu jim poskytují i pomoc s potřebnou dokumentací.

Pocit zázemí a jistoty se pak pozitivně odráží i na výsledku práce. Namísto hledání problémů se zaměstnanci vždy snaží přijít s řešením, což není v oboru zcela běžné. Jsou pro nás spolehlivými parťáky a spolupráce s nimi si nesmírně ceníme.

Podívejte se na rozhovor Matouše s Ivanem, který proběhl u příležitosti otevření naší nové pobočky v Hradci Králové:

Fotogalerie z realizací našich koupelen firmou KMI Stav v showroomu v Hradci Králové i jinde: