Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

To byl rok 2022 v Koupelnách Syrový

Ještě než zavřeme od 23. 12. 2022 do 1. 1. 2023 showroomy a půjdeme trávit čas s rodinami, pojďte se spolu s námi ohlédnout za rokem 2022. A protože se těšíme na rok 2023, máme pro vás i informace o některých novinkách, které chystáme.

Děkujeme za vaši přízeň

V roce 2022 jsme si nadělili spoustu změn, které by se nemohly stát bez našeho týmu, ale především bez vás – našich zákazníků. Děkujeme, že jste s námi, chodíte na showroomy, ptáte se a reagujete na náš obsah na sociálních sítích. Přejeme, ať si užijete klidné a veselé Vánoce a pohodový rok 2023.

Mimochodem budeme moc rádi, když nám na sociálních sítích nebo na e-mail info@koupelnysyrovy.cz napíšete, jakou roli hraje koupelna ve vašich přípravách na Vánoce.

Nová tvář Koupelen Syrový

Jestli je něco vidět na první pohled, je to naše nová vizuální podoba. V roce 2022 jsme promítli naše hodnoty do identity značky, změnili logo, začali vytvářet nový druh obsahu… Změny jsme pro vás detailně popsali v článku o nové éře Koupelen Syrový.

Veletrh Cersaie 2022

Letos jsme se také vydali do Itálie na veletrh Cersaie 2022. Hlavním cílem bylo zjistit nové trendy a ověřit si, zda jdeme správným směrem. A to se podařilo, spoustu trendů od světových výrobců najdete i u nás. Podrobně jsme pro vás Cersaie zdokumentovali na našem Instagramu a rychlý přehled o trendech jsme přinesli i na blogu.

Nová obchodní ředitelka

Když jsme řešili, jak lépe zvládnout komunikaci s našimi partnery, výrobci a zákazníky, ukázalo se, že potřebujeme člověka, který se soustředí jen na obchod. Není jím nikdo jiný než Barča Syrová. Baru je s námi od roku 2020, a moc dobře tedy zná vše, co se u nás děje. Navíc je to sestra ředitele – Matouše – a tím pádem s ním dokáže i nesouhlasit, což se občas prostě hodí. :-)

Rok 2023 ve znamení rozšiřování služeb a sortimentu

Příští rok se chceme mnohem víc zaměřit na rozšíření našich služeb. Na co se můžete těšit?

Větší kapacity pro realizaci koupelen

Ke konci roku 2022 jsme spustili službu koupelna na klíč, tedy servis, v rámci nějž se o vaši novou koupelnu postaráme od návrhu po úklid před předáním hotové místnosti. V roce 2023 chceme navázat nová partnerství s řemeslníky a firmami, díky kterým budeme moci navýšit kapacity realizací a přinést tak radost z nové koupelny mnohem více lidem.

Nábytek Emmy Design

Řada koupelnového nábytku Emmy Design si získala oblibu našich zákazníků pro svou praktičnost, estetiku i fakt, že ji vyrábíme v Česku. Už teď pracujeme na návrzích nových výrobků, které vám představíme příští rok.

Noví partneři

Abychom mohli všechny své vize splnit, chceme se spojit s firmami, které mají podobné hodnoty a smýšlení jako my. Díky tomu byste naše zboží mohli najít i u našich partnerů na více místech po republice. Větší síť partnerů (a tím i větší odběry), to znamená lepší cenu pro všechny, takže motivaci máme velkou.

Ale především si chceme rok 2023 užít

Všude slyšíme, že příští rok nebude jednoduchý. Možná to tak doopravdy bude, ale hlavní je nebát se dopředu. V Koupelnách Syrový věříme, že kvalitní práce a špičkový servis mají své místo v jakékoli době, a na nový rok se těšíme.

Vám přejeme, ať je rok 2023 i přes veškeré předpovědi povedeným rokem bez větších zádrhelů. Na našich showroomech se na vás budeme těšit po vánoční pauze od 2. ledna.