Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Veletrh Cersaie 2022: jaké designové trendy už pořídíte i u nás?

Na konci září jsme se rozjeli do Boloni na jednu z největších akcí v našem oboru – veletrh Cersaie 2022. Výrobci keramických obkladů a dlažeb a koupelnového vybavení přijeli ukázat své novinky. Co nás na veletrhu nejvíc zaujalo? A které designové prvky už koupíte i u nás? Pojďte se s námi za Cersaie ohlédnout.

Kvalita se sjednocuje

Když se řekne kvalitní obklady, která země se vám vybaví jako první? Možná Itálie, Španělsko. Cersaie 2022 ale ukázal, že už neplatí rozdělení na kvalitní a méně kvalitní země, ale na kvalitní a méně kvalitní výrobce. To je dobrá zpráva pro všechny zákazníky, protože kvalitní dlažba už nemusí putovat přes půl Evropy, ale třeba ze sousedních zemí.

Design: imitace jiných materiálů

Co se týče designu, letošní rok ukázal hned několik trendů. Platí, že větší je lepší, alespoň co se obkladů týče. Největší formát, který jsme viděli měřil 120x320 cm. Na povrch dlaždiček si dokonce můžete nechat natisknout fotku. To je za nás ale už příliš…

Monochromatické koupelny od Pamesy s naší Bárou.

Každopádně nejvíc trendy jsou v současnosti:

  • květinové dekory
  • jednobarevné (monochromatické) koupelny
  • barevné dlažby v metalickém, betonovém a mramorovém dekoru
  • velkoformátová dlažba
  • mramorové dekory

Osahali jsme ale i koupelnu v imitaci kůže od Lamborghini. Kam bude design dál směřovat, jsme se přímo na výstavě zeptali třeba Mariany Ivanyk.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Koupelny Syrový (@koupelny_syrovy)

Světové trendy dostupné v Kolíně a Pardubicích

Základem hezkých koupelen je koncept, nikoli jeden hezký prvek. To bylo vidět na Cersaie a tak také přistupujeme k návrhům koupelen my. I u trendů totiž platí, že musí obstát dnes i za 10 nebo 20 let. Na veletrhu však bylo jasně vidět, že svět se může těšit na více barevných koupelen. A těšíme se na ně i my!

Které designové trendy z Cersaie si tedy už teď můžete koupit v našich studiích? 

Další novinky pro vás chystáme. Sledujte nás na Instagramu nebo se rovnou zastavte se v Kolíně nebo v Pardubicích omrknout, jak může vypadat vaše nová koupelna pro každý den.