Z důvodu dovolené je od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Pokračujeme v nové éře Koupelen Syrový. Jakými změnami zrovna procházíme?

V roce 2019 začala nová etapa naší firmy. Tehdy totiž vedení pardubického studia převzali Kristýna Syrová a Matouš Syrový. Od začátku jsme se věnovali tomu, jak působíme na naše zákazníky osobně, a méně jsme se zaměřovali na to, jak nás vnímají mimo studio. To se změnilo v roce 2022, kdy jsme se rozhodli vše, co vyjadřují Koupelny Syrový, promítnout i do naší značky. Co jsme změnili a jak se nám upgrade povedl? Pojďte se s námi podívat.

refresh_koupelny

Pokud nás sledujete na Instagramu nebo Facebooku, možná jste zahlédli našeho Matouše se ženou nebo synem. Rodina je pro nás důležitá nejen v soukromí. Jsme přece rodinná firma! Větší důraz na rodinu jsme proto vnesli už do loga. Oproti původnímu je na slovo Syrový kladen mnohem větší důraz.

 

 

 

 

Víc relaxu a péče pro naše zákazníky

Druhým důležitým aspektem naší práce je péče. Když přijdete k nám na showroom, uvaříme vám kávu, vše vám ukážeme, řešíme s vámi, kdo a jak bude koupelnu využívat… Zkrátka o vás pečujeme. Vybírat koupelnu totiž není jednoduché a my chceme, abyste se cítili dobře, vybrali si bez spěchu a stresu a byli spokojení teď i za 10 let.

Právě péče je druhá věc, kterou jsme chtěli do naší prezentace dostat. Nově nás proto můžete na sítích, ve studiích i jinde rozeznat díky vlnce. Protože kde jinde dělat vlny než právě v koupelně? :-) Chceme, aby se i v naší vizuální prezentaci odrážel pocit, který přinášíme našim zákazníkům – klid a relax, od výběru dekoru až po každodenní zklidnění v koupelně.

doma_jako_wellness


„Čtvereček za mě působil moc neosobně, nátlakově a spíše bych si pod ním představil obrátkovost a nikoli emoce, kvalitu a servis. Vlnka má značit pohodu, kdy vše plyne tak nějak jednoduše bez žádných zádrhelů. Cílem je, abyste se u nás cítili dobře a odpočali si od každodenního shonu a se stejnými pocity se pak přenesli do vysněné koupelny, kterou společně navrhujeme a realizujeme. Většina z nás má ráda wellness, vodu, moře a to je pro mě symbolem pohody a radosti. V Koupelnách Syrový chceme dodávat pouze radost.“

koupelny_syrovy_branding

Kromě loga jsme ale udělali také několik změn, díky kterým vám budeme blíž. Naše studia projdou obměnou, fotky a videa vám mnohem lépe představí, jak vaše vysněná koupelna může vypadat. Na webu zase chystáme spoustu článků, které vám pomohou s výběrem i údržbou koupelen tak, abyste se cítili každý den skvěle. V koupelně totiž začínáte i končíte svůj den, tak proč se na koupelnové rituály netěšit? Díky našim designovým koupelnám můžete mít vše sladěné s potřebami své rodiny a zároveň se pyšnit originální koupelnou, ve které si budete užívat každý moment.

jsme_koupelny_syrovy

Jsme Koupelny Syrový a navrhujeme pro vás koupelny pro každý den. Podívejte se na naši nabídku nebo se za námi rovnou zastavte ve studiu v Pardubicích nebo v Kolíně. Těšíme se na vás!