Snadná údržba tmavých baterií? Seznamte se s technologií PVD

Inovace mění způsob, jak přistupujeme i k těm nejběžnějším prvků našich interiérů. Posouvají hranice možného v oblasti estetiky, ale také praktičnosti. Svoji pozornost jsme tentokrát zaměřili na baterie. Díky PVD povrchu je totiž možné kombinovat elegantní vzhled tmavých baterií s bezúdržbovostí těch chromových.

Co vlastně znamená PVD?

Nová technologie využívá pokročilý proces fyzikální depozice z plynné fáze (PVD). Baterie tak nemají úplně matný povrch, ale vynikají decentním leskem podobným grafitu. Co je však důležité, je jejich odolnost vůči nárokům běžného používání – baterie odolávají nejen čistícím prostředkům, ale také poškrábáním, která by jinak mohla snížit jejich atraktivní vzhled. Tato inovativní PVD úprava tak mění způsob, jakým vnímáme funkčnost a design koupelnových armatur.

Vyřešte dilema vzhled vs. údržba jednou provždy

Věčným dilematem pro naše klienty byl výběr mezi téměř bezúdržbovými chromovými bateriemi a bateriemi designovými (např. černými). Tomu může být díky PVD technologii konec. Nyní můžete vybírat z několika barevných provedení, a zároveň věnovat minimum času údržbě. Ať už jste fanoušci elegantních černých či šedých baterií nebo se vám do interiéru hodí spíše zlatá či stříbrná, baterie s PVD povrchem jsou tou pravou volbou pro vás. Přinášejí univerzální řešení, které se snadno přizpůsobí vašemu stylu a potřebám.

PVD baterie budou ozdobou vašeho domova, a to bez námahy spojené s nadměrným úklidem. Je čas přinést do vaší koupelny trochu technologického luxusu! Tak co, jdete do toho s námi?