Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

3 aktuální trendy, které hýbou světem koupelen

Koupelny jsou naše vášeň, a proto neustále sledujeme, co je v oboru právě in. Inspiraci nacházíme na mezinárodních veletrzích, odkud jsme vám přivezli 3 stylové novinky, o kterých byste rozhodně měli vědět.

Chladné nebo teplé odstíny

Představte si, jakou atmosféru chcete ve své koupelně cítit – chladivě uklidňující nebo raději hřejivou? Podle toho pak vybírejte obklady. Keramická imitace mramoru se skvěle udržuje a v koupelně působí tepleji. Pro ještě přesvědčivější dojem luxusu doplňte mramor zlatými bateriemi a lakovaným nábytkem.

Pro relaxační zimní odstíny je u obkladů ideální volit z industriálních zelenošedých tónů nebo nápodoby betonu. Spolu s černými bateriemi a topnými tělesy působí elegantně a minimalisticky, a proto si můžete dovolit i barevný výstřelek například v podobě kontrastně zbarvené stěny s výrazným originálním obkladem jako například v naší realizaci koupelny Nikol Štíbrové.

Malé je milé?

Současné trendy dlažby a obkladů mají jasno – čím větší, tím lepší. Velkoformátová dlažba válcuje klasické rozměry a dodává koupelnám nádech luxusu a jedinečnosti. Možná vás překvapí, že už dávno není doménou jen prostorných koupelen v rodinných domech, ale našla si svou cestu i do menších panelákových prostorů.

Solitérní kousky vás budou bavit

Každá koupelna si zaslouží svůj středobod, na který vám padne pohled hned, jak do ní vstoupíte. Takovým highlightem může být třeba podsvícené zrcadlo, které do koupelny vnese svěží vítr moderního designu a zároveň je oceníte pokaždé, když na sebe budete potřebovat skutečně dobře vidět.

Pozornost neomylně přitahuje také samostatně stojící vana, nejlépe v kontrastní barvě s obložením koupelny. Zapomeňte na romantické zámecké exempláře s kroucenými nožičkami a inspirujte se našimi kompaktními modely, které skvěle vypadají, a ještě lépe se udržují.

Víme, kam se pro stylovou koupelnu vypravit

Máte po přečtení tohoto článku jasněji? Dejte svým představám ještě konkrétnější podobu v našich showroomech v Kolíně, Pardubicích a Hradci Králové. Uděláme všechno proto, abyste si odnesli nejen krásnou vizi vaší budoucí koupelny, ale také zážitek z péče o zákazníka, s jakou jste se ještě nesetkali.