Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Vyhrajte koupelnu snů

Zvažujete rekonstrukci a ještě jste se nerozhodli? Od 8. dubna s námi můžete soutěžit o voucher na zařízení stylové nové koupelny. Inspirace na vás čeká třeba u Jirky Krále. Ten v Koupelnách Syrový našel přesně to, co hledal – světový design a spolehlivou realizaci.

 

Láska (k dlaždičce) na první pohled

Když se Jirka s Karolínou rozhodovali, jak pojmout rekonstrukci koupelny, strávili hodně času u katalogů, na Instagramu i Pinterestu. K nám je přivedla šestihranná dlaždička zelený  hexagon, která nebyla nikde jinde k mání. Při setkání v našem showroomu se ukázalo, že máme hodně společného a manželé Královi si oddechli, že už nikam jinam jezdit nemusí. Za 4 týdny byla koupelna Králových  na světě.

 

Jirkova radost – vaše šance

Po nějaké době jsme se znovu spojili, a protože je Jirka opravdu spokojený, chce se o dobrou zkušenost podělit. Tak vznikl nápad na soutěž na Jirkově IG profilu, kde máte od 8. do 15. dubna šanci získat stylovou koupelnu úplně zdarma.

Stejnou? Nebo úplně jinou?

Vyhrajte voucher na koupelnové zařízení v hodnotě 50 000 Kč ze všeho zboží, které máme na skladě. Konkrétní výběr bude jen na vás, ať už vás láká okázalý luxusní styl nebo minimalismus. A jestli se na vás v soutěži štěstí neusměje, nevadí, stále pro vás platí jarní sleva 30 %!

Jak na to?

Stačí si na IG dát Koupelny Syrový do sledování, napsat komentář pod soutěžním příspěvkem na Jirkově instagramovém profilu a označit v něm 2 přátele. Pak už stačí počkat týden na slosování a těšit se.

Ozveme se vám

Pokud vylosujeme právě vás, domluvíme si přes instagram schůzku a společně se sejdeme nad tvorbou 3D vizualizace, která ukáže vaši vysněnou koupelnu v celé její kráse.

Hrajte o koupelnu, ve které vám bude dobře

Věříme, že výherce bude z koupelny stejně nadšený, jako jsou Jirka s Karolínou z té svojí. Protože to je důvod, proč naši práci děláme – abychom vám usnadnili cestu ke koupelnám, v kterých trávíte čas opravdu rádi.