Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Originální koupelnový nábytek ve vašem stylu

post1

Nevíte si rady, jak efektivně zařídit koupelnu a toužíte po něčem netuctovém? Nebo prostě máte svoji jasnou představu a sortiment v obchodech vám nevyhovuje? Vyrobíme vám koupelnový nábytek na míru.

Koupelnový nábytek Emmy design

Představujeme naši vlastní značku nábytku Emmy design, kterou jsme začali vyrábět pro zákazníky, kteří se nespokojí s průměrem. Pracujeme s vysoce kvalitními MDF deskami, které jsme schopni vyrobit ve velké škále dekorů od dřeva (kresbou nerozlišitelného od skutečného masivu) po jakýkoli odstín z RAL vzorkovníku, který si dovedete představit.

Proč právě český nábytek od nás?

Nábytek vám vyhotovíme v rozměru, jaký potřebujete, protože jej nepřekupujeme, ale skutečně vyrábíme ve vlastní dílně. S nábytkem vyrobeným v České republice jistotu, že jeho ekologická stopa nezatíží planetu tak, jako zboží dovezené přes půl světa, a také ručíme za skvělý standard pracovních podmínek pro lidi, kteří ho vyrobili.

Výjimečný nábytek do 3 týdnů

Vy se můžete těšit především na to, že vaši koupelnu ozvláštní originální design s perfektním zpracováním do posledního detailu. Příjemná je také dodací doba do 3 týdnů od objednání.

Jak to začalo?

Od listopadu 2021, kdy jsme s výrobou začali, jsme už vyrobili unikátní sestavy nábytku pro 150 zákazníků a jejich reakce nás přesvědčily, že jdeme správnou cestou.

Zapomeňte na koupelnovou „konfekci“

Konfekce, to zní trochu jako kompromis. A na ten se značkou koupelnového nábytku Emmy design můžete zapomenout. Pracujeme v oboru už 30 let a víme dokonale, jak vyrobit nábytek, který bude v koupelně skutečně fungovat, a ne jen zabírat místo.Zastavte se za námi v showroomech v Kolíně či Pardubicích, ať společně dáme vašim představám jasný tvar. Náš tým je připravený se vám vždy v pohodě a s úsměvem věnovat, takže plánování toho ideálního nábytku bude pro vás příjemný zážitek.

Prošla jsem snad všechna koupelnová studia světa, ale minimalistický nábytek v mém oblíbeném odstínu modré jsem nenašla. Dokud jsem nenarazila na Koupelny Syrový – rázem nic nebyl problém, a navíc jsem si vybrala i geniální obklady a dlažbu. Takže all-in-one koupelna do necelého měsíce. Perfektní, děkuji.

Iveta PazderníkováPardubice