Koupejte se v novém s 20% slevou! Zaregistrujte se a získejte slevu 20 % na vše kromě výprodeje.

Originální koupelnový nábytek ve vašem stylu

post1

Nevíte si rady, jak efektivně zařídit koupelnu a toužíte po něčem netuctovém? Nebo prostě máte svoji jasnou představu a sortiment v obchodech vám nevyhovuje? Vyrobíme vám koupelnový nábytek na míru.

Koupelnový nábytek Emmy design

Představujeme naši vlastní značku nábytku Emmy design, kterou jsme začali vyrábět pro zákazníky, kteří se nespokojí s průměrem. Pracujeme s vysoce kvalitními MDF deskami, které jsme schopni vyrobit ve velké škále dekorů od dřeva (kresbou nerozlišitelného od skutečného masivu) po jakýkoli odstín z RAL vzorkovníku, který si dovedete představit.

Proč právě český nábytek od nás?

Nábytek vám vyhotovíme v rozměru, jaký potřebujete, protože jej nepřekupujeme, ale skutečně vyrábíme ve vlastní dílně. S nábytkem vyrobeným v České republice jistotu, že jeho ekologická stopa nezatíží planetu tak, jako zboží dovezené přes půl světa, a také ručíme za skvělý standard pracovních podmínek pro lidi, kteří ho vyrobili.

Výjimečný nábytek do 3 týdnů

Vy se můžete těšit především na to, že vaši koupelnu ozvláštní originální design s perfektním zpracováním do posledního detailu. Příjemná je také dodací doba do 3 týdnů od objednání.

Jak to začalo?

Od listopadu 2021, kdy jsme s výrobou začali, jsme už vyrobili unikátní sestavy nábytku pro 150 zákazníků a jejich reakce nás přesvědčily, že jdeme správnou cestou.

Zapomeňte na koupelnovou „konfekci“

Konfekce, to zní trochu jako kompromis. A na ten se značkou koupelnového nábytku Emmy design můžete zapomenout. Pracujeme v oboru už 30 let a víme dokonale, jak vyrobit nábytek, který bude v koupelně skutečně fungovat, a ne jen zabírat místo.Zastavte se za námi v showroomech v Kolíně či Pardubicích, ať společně dáme vašim představám jasný tvar. Náš tým je připravený se vám vždy v pohodě a s úsměvem věnovat, takže plánování toho ideálního nábytku bude pro vás příjemný zážitek.

Prošla jsem snad všechna koupelnová studia světa, ale minimalistický nábytek v mém oblíbeném odstínu modré jsem nenašla. Dokud jsem nenarazila na Koupelny Syrový – rázem nic nebyl problém, a navíc jsem si vybrala i geniální obklady a dlažbu. Takže all-in-one koupelna do necelého měsíce. Perfektní, děkuji.

Iveta PazderníkováPardubice

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení