Od 15. 7. pro vás modernizujeme naši pobočku v Pardubicích, během léta je tak zavřená. Navštívit nás místo toho můžete v Hradci Králové. Těšíme se na vás.

Jsme v Praze! Podívejte se, jak to v našem novém showroomu vypadá

V létě jsme se rozhodli, že pro vás otevřeme nový showroom v hlavním městě. A i když jsme měli co dělat, abychom to všechno stihli, 5. 2. jsme nejmodernější koupelnové studio v Česku skutečně slavnostně otevřeli. Připravili jsme vám malou ochutnávku.

 

Na slavnostní otevření přijeli naši partneři a dodavatelé z Česka, Polska i Slovenska. Jejich prémiové výrobky, spolu s těmi italskými nebo španělskými, si můžete v novém showroomu prohlédnout. Dorazila ale také Monika Absolonová nebo youtuber MenT. O hudební zábavu se postaral náš klient Saxofrancis.

Především jsme ale byli rádi, že jsme si po měsících příprav mohli připít na úspěch studia se všemi, kdo se na něm podíleli. Bylo to náročné, ale výsledek jednoznačně stojí za to. Showroom na první pohled zaujme velkorysým prostorem. Jednotlivé kóje jsme designovali tak, aby si na své přišel každý, a propracovali do nejmenšího detailu. Troufáme si říct, že na takový koupelnový zážitek jinde u nás nenarazíte.

V showroomu se na vás bude těšit Matouš i Barča, která má na jeho podobě hlavní zásluhu. Otevřeno máme přes v pracovní dny každý den od 9 do 19 hodin, dorazit můžete i v sobotu mezi 10 a 18 hodinou. Vzhledem ke zvýšenému zájmu je lepší domluvit si u nás schůzku, pro inspiraci se ale můžete zastavit, kdykoliv budete mít zrovna cestu kolem.

Podívejte se na ochutnávku z pražského showroomu: