Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Prohlédněte si 5 nejkrásnějších realizací uplynulého roku

V roce 2023 jsme realizovali více než padesát koupelen. Do každé z nich jsme dali maximum, aby vám koupelna dělala radost co nejdéle. A z výsledků máme velkou radost. Pojďte se s námi podívat na ty nejpovedenější koupelny uplynulého roku a trochu se inspirovat.

1. Béžový luxus s volně stojící vanou v Praze

V domě v Praze jsme realizovali dvě koupelny a jedno WC. Hlavní koupelna je vybavena volně stojící vanou a vanovou baterií v odstínu gun metal. Tyto baterie kombinují estetiku černých baterií a jednoduchou údržbu těch chromových. Dominantním prvkem je velké podsvícené zrcadlo, které prostor opticky zvětšuje, i skříňka v dekoru dub Wellington, která koupelně dodává přírodní nádech. Najdeme tu i podsvícenou niku u WC a designový tmavý radiátor, který celkový moderní vzhled podtrhuje.

Jednotný vzhled obou koupelen zajišťují baterie v odstínu gun metal i podsvícené zrcadlo. V té menší ale najdeme tmavší obklady a dlažby, což dodává prostoru odlišný charakter. Najdete tu navíc i sprchový kout s netradičními nikami poskytujícími extra úložný prostor. Oba prostory jsme navrhovali s důrazem na jednoduchost a eleganci, což je podtrženo i kamenickými rohy.

Realizace jsou krásným důkazem toho, že elegantního vzhledu lze dosáhnout bez složitých designových prvků.

2. Wellness koupelna v Dolních Jirčanech

Hlavním tahákem je velkoformátová dlažba, která činí prostor pocitově velkorysým. To je umocněné i velkým podsvíceným zrcadlem, které prostor opticky zvětšuje a dodává mu dojem luxusu. Velká volně stojící vana poskytuje ideální místo pro relaxaci, zatímco dvě umyvadla zajistí, že ráno nebude nutné čekat ve frontě na čištění zubů. Skříňka v dekoru dub Halifax nabízí dostatek úložného prostoru a přidává do celkového designu teplý, přírodní prvek.

Elegantní vzhled podtrhují nadčasové chromové baterie. Díky velkému prostoru se do koupelny vešla jak vana, tak i sprchový kout. Jemná béžová dlažba a dlažba imitující dřevo podtrhují celkovou přívětivost a útulnost koupelny. Klienti si navíc koupelnu doplnili designovými svítidly.

Realizace této koupelny trvala jen týden a výsledek rozhodně stojí za to.

3. Odvážná barevná kombinace v Obecnici

V koupelně v malebné Obecnici na první pohled zaujmou obklady v zelené imitaci mědi, které prostoru dodávají neotřelý vzhled. Černé baterie v odstínu gun metal kombinují stylový design s pohodlnou údržbou a vytvářejí s obkladem zajímavý kontrast.

Podsvícené zrcadlo i černý koupelnový radiátor jsou spojením moderního designu a praktického využití. Minimalistický sprchový kout typu walk-in je pak doplněn nikou, opět v zeleném metalickém obložení.

Jsme rádi, že jsme mohli v rámci realizace experimentovat s materiály a barvami. Díky tomu vznikla koupelna která je osobitá a unikátní. Realizace trvala pouhých 10 dní.

4. Beton a podsvícené niky v Hradci Králové

Zapuštěná vana je centrálním bodem koupelny. Obklopují ji vkusné podsvícené prvky a niky, které dodávají prostoru hřejivý pocit. Z hlediska estetiky i funkčnosti vynikne také atypický nábytek na míru.

Zvolili jsme černé baterie. V moderním interiéru vypadají zkrátka skvěle. Co se příliš často nevidí, je zapuštěné zrcadlo v nice. Na první pohled tak zaujme nejen trénované oko. Dlažby ve velikosti 60x120 cm v imitaci betonu je doplněná o imitaci dřeva. Díky tomu působí koupelna méně chladně.

Byla pro nás radost pracovat na větším prostoru, kde jsme se mohli více realizovat z hlediska struktury a členitosti prostoru. Na celkovém originálním vzhledu koupelny je to znát a věříme, že bude dělat radost dlouhá léta.

5. Elegantní minimalistická koupelna v Čáslavi

Velkoformátová šedá dlažba 60x120 cm je doplněná o dlažbu v imitaci dřeva na podlaze. To vytváří příjemný vizuální kontrast a přirozený teplý dojem z koupelny. Elegantními prvky v celkovém designu jsou černé baterie, ale i koupelnový nábytek z dubu Halifax, který dodává dostatek úložného prostoru.

Dominantně působí zaoblené podsvícené zrcadlo. Klienti si pak koupelnu vyzdobili hezkou přírodní dekorací, která prostor oživuje.

Celý projekt realizace, od bouracích prací přes instalaci vody, topení, odpadů až po obložení a finální kompletaci, trval pouze 10 dní. Z výsledku máme obrovskou radost.