Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Koupelna, která změnila život

post1

Možná jste zaznamenali soutěž o rekonstrukci koupelny, která proběhla ve spolupráci s manželi Královými a rádiem Expres FM. Dostali jsme od vás stovky příběhů a věřte, že opravdu nebylo jednoduché vybrat jen jeden. Nakonec jsme se rozhodli pomoci paní Jitce Palmeové, která se musela statečně poprat s nelehkým osudem. Jak říká její dcera, která maminku do soutěže přihlásila, nikdy o nic nežádala a vždy více dávala, než brala. Rozhovor s ní vám osud paní Jitky přiblíží.

Můžete nám v krátkosti popsat váš rodinný příběh?

Příběh rodinné tragédie nelze popsat v krátkosti. Maminku zasáhlo tolik životních ran, které by nikdo nikomu nepřál. Při nedbalosti deratizační firmy zemřela mamce její maminka, syn Tomáš (1,5 roku) a dcera Jituška je proto od svých 3 měsíců mentálně postižená a vyžaduje 24hodinovou péči. V roce 2000 zemřel mamčin bratr a v roce 2005 prodělala rakovinu.

Proč vás napadla právě maminka se sestrou?

Nejenom, že jsou to jedny z nejdůležitějších osob v mém životě, ale především jsem chtěla, aby se i na moji maminku usmálo štěstí. Zaplatila totiž tu nejvyšší cenu a mnohé musela obětovat. Nikdy si však nestěžovala a o nic nežádala. Co si pamatuji, vždy spíš dávala, než aby stála s nataženýma rukama. A nastal čas, aby jí to bylo oplacené, jakýmkoliv způsobem. Tím největším darem je úsměv na tváři mojí sestry Jitušky, která by byla za normálních okolností zdravá. Novou koupelnu ihned přivítala s hláškou „Ahoooj narozeniny“, což se opravdu skvěle povedlo, shodou okolností to vyšlo jako krásný dárek k jejím 40. narozeninám.

Pozorujete už nějaké výhody, která s sebou nová koupelna přinesla?

Největší výhoda je díky změně dispozice spousta volného prostoru, který předtím zabírala pračka, nová vana a příjemný vzhled koupelny.

Jak se maminka tvářila, když jste jí novinu o rekonstrukci oznámila?

Pro mamku byla výhra absolutní šok, protože nikdy předtím nic nevyhrála. Dozvěděla se o ní až prostřednictvím rádia Expres FM a až druhý den jí vše došlo. Byla velice překvapená a dojatá.

Co byste vzkázala zákazníkům koupelen Syrový, díky kterým jsme mohli splnit váš sen?

Co bych mohla vzkázat, to je jasné, stoprocentně vás doporučuji všem, kteří přemýšlí o nové koupelně. Pokud ještě někdo váhá, jestli si vybrat právě vás, tak za nás můžu říct, že jsme nesmírně spokojení. Ráda bych také vzkázala něco vám osobně a celému týmu Koupelny Syrový: Jsme moc rádi a vážíme si, že jste vybrali právě náš příběh a vykouzlili radost a další chuť do života naší mamince. To, co děláte, děláte poctivě a s radostí. A za to vám patří nesmírné poděkování a úcta.

Naše firma stojí na jednoduchém principu, a tím je dělat to pro všechny vždy srdcem. Osobně jsem cítil, že je potřeba dávat nazpět, a doufám, že koupelna vykouzlí nejeden úsměv na tváři.

Matouš Syrovýobchodní ředitel