Koupejte se v novém s 20% slevou! Zaregistrujte se a získejte slevu 20 % na vše kromě výprodeje.

Koupelna, která změnila život

post1

Možná jste zaznamenali soutěž o rekonstrukci koupelny, která proběhla ve spolupráci s manželi Královými a rádiem Expres FM. Dostali jsme od vás stovky příběhů a věřte, že opravdu nebylo jednoduché vybrat jen jeden. Nakonec jsme se rozhodli pomoci paní Jitce Palmeové, která se musela statečně poprat s nelehkým osudem. Jak říká její dcera, která maminku do soutěže přihlásila, nikdy o nic nežádala a vždy více dávala, než brala. Rozhovor s ní vám osud paní Jitky přiblíží.

Můžete nám v krátkosti popsat váš rodinný příběh?

Příběh rodinné tragédie nelze popsat v krátkosti. Maminku zasáhlo tolik životních ran, které by nikdo nikomu nepřál. Při nedbalosti deratizační firmy zemřela mamce její maminka, syn Tomáš (1,5 roku) a dcera Jituška je proto od svých 3 měsíců mentálně postižená a vyžaduje 24hodinovou péči. V roce 2000 zemřel mamčin bratr a v roce 2005 prodělala rakovinu.

Proč vás napadla právě maminka se sestrou?

Nejenom, že jsou to jedny z nejdůležitějších osob v mém životě, ale především jsem chtěla, aby se i na moji maminku usmálo štěstí. Zaplatila totiž tu nejvyšší cenu a mnohé musela obětovat. Nikdy si však nestěžovala a o nic nežádala. Co si pamatuji, vždy spíš dávala, než aby stála s nataženýma rukama. A nastal čas, aby jí to bylo oplacené, jakýmkoliv způsobem. Tím největším darem je úsměv na tváři mojí sestry Jitušky, která by byla za normálních okolností zdravá. Novou koupelnu ihned přivítala s hláškou „Ahoooj narozeniny“, což se opravdu skvěle povedlo, shodou okolností to vyšlo jako krásný dárek k jejím 40. narozeninám.

Pozorujete už nějaké výhody, která s sebou nová koupelna přinesla?

Největší výhoda je díky změně dispozice spousta volného prostoru, který předtím zabírala pračka, nová vana a příjemný vzhled koupelny.

Jak se maminka tvářila, když jste jí novinu o rekonstrukci oznámila?

Pro mamku byla výhra absolutní šok, protože nikdy předtím nic nevyhrála. Dozvěděla se o ní až prostřednictvím rádia Expres FM a až druhý den jí vše došlo. Byla velice překvapená a dojatá.

Co byste vzkázala zákazníkům koupelen Syrový, díky kterým jsme mohli splnit váš sen?

Co bych mohla vzkázat, to je jasné, stoprocentně vás doporučuji všem, kteří přemýšlí o nové koupelně. Pokud ještě někdo váhá, jestli si vybrat právě vás, tak za nás můžu říct, že jsme nesmírně spokojení. Ráda bych také vzkázala něco vám osobně a celému týmu Koupelny Syrový: Jsme moc rádi a vážíme si, že jste vybrali právě náš příběh a vykouzlili radost a další chuť do života naší mamince. To, co děláte, děláte poctivě a s radostí. A za to vám patří nesmírné poděkování a úcta.

Naše firma stojí na jednoduchém principu, a tím je dělat to pro všechny vždy srdcem. Osobně jsem cítil, že je potřeba dávat nazpět, a doufám, že koupelna vykouzlí nejeden úsměv na tváři.

Matouš Syrovýobchodní ředitel

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení