Vaše nová koupelna bez starostí: nově nabízíme koupelnu na klíč

Máme skvělou zprávu pro všechny, kteří odkládali rekonstrukci nebo se i v novostavbě báli toho, jak bude samotná stavba koupelny vypadat. Nově pro vás zajistíme vše od návrhu po montáž, a vy se tak můžete těšit na svou krásnou novou koupelnu bez starostí s řemeslníky.

Vyberte si svou novou koupelnu, vše ostatní je na nás

Od našich zákazníků jsme často slýchali, že se bojí, kdo jim bude koupelnu stavět a jestli nakonec vše klapne podle plánu. Někteří dokonce zažili, že jim obkladač odmítl udělat velkoformátovou dlažbu, a z původního návrhu se tak stal paskvil, který byl spíš k vzteku než k radosti.

Rozhodli jsme se proto, že vám nabídneme servis od A do Z, a nově si tak u nás můžete objednat celou koupelnu na klíč. Převezmeme na sebe dozor nad kompletní realizací vaší nové koupelny. Ohlídáme vše od instalatérů po montáž světel a za kvalitu provedených prací osobně ručíme.

Pracujeme pouze s osvědčenými řemeslníky, které osobně známe a máme s nimi zkušenost z realizací. Buď dělali koupelnu přímo nám, někomu z rodiny, nebo našim přátelům. Víme tak, že je na ně spoleh a jejich práce je kvalitní.

Jak zhotovení koupelny na klíč vypadá

Je nutné říct, že realizaci koupelen nabízíme jen pro koupelny od nás. Jedině tak dokážeme zaručit kvalitu prací i materiálů. Získáte tak kompletní servis, který zahrnuje:

  • vizualizaci,
  • zaměření,
  • veškerou dokumentaci,
  • realizaci koupelny,
  • naše poradenství v celém průběhu realizace,
  • záruční a pozáruční servis.

Chcete i vy novou koupelnu bez toho, abyste museli každý den řešit problémy se stavbou? Nechce se vám hlídat, jestli řemeslníci použili materiál, který jste si domluvili? Nechte realizaci na nás. Bližší informace najdete na stránce Koupelny na klíč.