Z důvodu dovolené je od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Jaký byl letošní Milan Design Week? Podívejte se. A máme pro vás novinky

Noví dodavatelé baterie i keramiky, jejichž výrobky budete už brzy moci vidět v našich showroomech. Takový je výsledek našeho výletu na designový veletrh v Miláně.

V dubnu jsme se zúčastnili nejvýznamnějšího evropského veletrhu nábytku a designu Salone del Mobile 2024, pro který se vžilo označení Milan Design Week. Milán se již potřiašedesáté stal hlavním městem designu a po celém městě byly k vidění instalace, výstavy a pop-up showroomy.

Na veletrhu jsme byli poprvé a cílem bylo hlavně načerpat nové trendy a inspiraci. A rozhodně bylo na co koukat. K vidění byla umyvadla z litého mramoru, designové podumyvadlové skříňky pastelových barev, solitérní vany s barevným opláštěním nebo minimalistické baterie založené na tvarech kruhu a válce.

Své novinky tu prezentovali zavedené značky i spousta nových dodavatelů z Itálie a Španělska. Nám samotným se podařilo navázat nová partnerství s dodavateli baterií a keramiky. Jejich výrobky vám už brzy ukážeme v našich showroomech a rozhodně se máte na co těšit.

Na své si přišli také příznivci novinek v oblasti kuchyní, ložnicí nebo venkovních prostor. A svými nápady a neotřelými řešeními na veletrhu přispěli i čeští výrobci.

Zaštiťujícími tématy byly kromě všudypřítomné barevnosti také moderní technologie, udržitelnost materiálů a bezbariérová řešení. To všechno je odrazem současných požadavků na koupelnový design a komfort.