Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Designové baterie do koupelny? Provedeme vás výběrem

Baterie jsou způsobem, jak do koupelny vnést nádech luxusu s minimem úsilí a za dostupnou cenu. Své umyvadlo, vanu nebo sprchu můžete doplnit designovým kouskem, který udělá z ranní i večerní hygieny zážitek. Pojďte se s námi podívat, jaké baterky jsou v kurzu a jaké produkty z naší nabídky patří mezi nejoblíbenější.

baterie champagne

Umyvadlové baterie jsou vizitkou koupelny

Většina z nás si pod pojmem vodovodní baterie automaticky představí ty umyvadlové. Ty také používáme každý den nejčastěji. Klienti často váhají, zda si pořídit chromové nebo černé baterie – první volba reprezentuje praktičnost, druhá styl. Na popularitě ale rostou také baterie zlaté nebo třeba champagne.

Zmínit zde určitě musíme také baterie s úpravou PVD. Speciální povrchová vrstva zajistí, že lak nepůjde jen tak odloupnout. Nemusíte se tak bát údržby. Dopřát si díky tomu můžete i tmavý odstín, který bude ve spoustě koupelen vypadat lépe.

Z hlediska instalace jsou pak stále častější také podomítkové baterie. Na rozdíl od těch klasických vyžadují zásah do konstrukce koupelny, mnozí si je ale oblíbili pro jejich čistý a elegantní vzhled, kterým nenarušují dojem z interiéru.

Večerní relax vám zpříjemní sprchová baterie

Když jde o sprchu, hitem posledních let jsou jednoznačně termostatické baterie. Díky speciálním ventilům, které najdete uvnitř, si můžete jednoduše nastavit přesnou teplotu. Dlouhou sprchu si tak můžete užít bez nutnosti neustálého otáčení kohoutkem.

Také při výběru vanové baterie stojí za to zvážit umístění pod omítku a termostatický ventil. Čistě designovým trendem jsou volně stojící vanové baterie do podlahy. Ty se skvěle hodí k solitérním vanám a dohromady vytvoří pocit, že si dopřáváte oddychu v luxusních lázních.

A pokud renovujete koupelnu, neměli byste zapomenout ani na bidetové baterie. Také u nich se hodí, když ladí s těmi ostatními ve vaší koupelně – ať už se rozhodnete pro klasický chrom, elegantní černou nebo třeba exkluzivní zlatou.

5 tipů na trendy baterie do koupelny

Černá baterie Art

Černé baterie považují mnozí naši klienti za synonymum stylu a elegance. Ačkoliv údržba je oproti klasickému chromu náročnější a je třeba se vyhýbat invazivním čistícím prostředkům, designová stránka u zákazníků často převáží.

černá baterie

Chromová baterie Art

Chrom je klasika mezi klasikami. Při údržbě není třeba žádného zvláštního přístupu, což je činí sázkou na jistotu ve většině situací. Vytváří navíc zajímavé odlesky, jak můžete vidět i na fotografii.

chromová baterie

Baterie Line Gun Metal

Kombinace výše zmíněných? Baterie v odstínu gun metal s povrchovou úpravou PVD. Ta přinese do koupelny eleganci černé, zároveň odolá čistícím prostředkům a nemusíte se u ní bát ani nechtěného sloupnutí laku.

baterie gun metal

Zlatá baterie Monza

Jaká barva se vám vybaví ve spojitosti s luxusem? Samozřejmě že zlatá. Je tomu tak už od nepaměti. I obyčejná koupelna díky zlatým bateriím najednou získá punc exkluzivity. Za nevelké prostředky tak uděláte hodně parády.

zlatá baterie

Baterie Genova Rose Gold

Jste přirozeně hravý typ? Potěší vás baterie v odstínu rose gold, které jsou mírně excentrickou variací na standardní zlatou. Díky jejich barevnosti si budete připadat jako na dovolené v hotelu.

baterie rose gold

Nevíte si rady? Pomůžeme vám

Pokud byste chtěli své koupelně dopřát nové baterie, ale nejste si jisti, co a jak – ať už designově, nebo technicky – určitě se nám ozvěte. V jednom z našich showroomů vám pomůžeme vybrat to pravé podle vašeho interiéru i osobnosti.

Jestliže zvažujete rozsáhlejší rekonstrukci, rádi vám pomůžeme i s ní. Společně připravíme 3D návrh koupelny tak, aby k sobě všechno pěkně pasovalo, vybereme to správné vybavení a v případě zájmu se rádi postaráme i o realizaci na klíč.

Nevíte, jak by vaše vysněná koupelna měla vypadat? Podívejte se zatím na naše inspirace.