Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Navštívili jsme partnerské studio Šujan v Mostu

U příležitosti třetího výročí spolupráce jsme se zajeli podívat do studia Šujan, které sídlí v Mostu. Popovídali jsme si o společných hodnotách, prohlédli si trendy kombinace i nejnovější vychytávky. Pojďte se na to podívat s námi.

Se Šujanovými nás spojuje individuální přístup k zákazníkovi a maximální snaha vyhovět jeho přáním. Oběma nám jde o to, aby se k nám klienti rádi vraceli. Druhým styčným bodem je pak naše historie: také Šujan je firmou s rodinnou tradicí, která může kromě přehledu o současném trhu nabídnout i desítky let zkušeností.

Současné trendy v Mostu a okolí se nijak zvlášť neliší od toho, co je populární u nás. Jsou to především velkoformátové obklady a moderní kombinace materiálů jako imitace betonu a dřeva. V tamějším showroomu si tak můžete prohlédnout některé z našich konceptů a produktových řad. To jistě ocení každý, kdo to má do Mostu blíže než k nám.

Snažíme se jít směrem: spokojený zákazník, kvalita, servis a aby se k nám lidé vraceli.

Ivona Vrťovástudio Šujan

Stejně jako v Koupelnách Syrový jsou i u Šujanů schopni zajistit každou část procesu stavby koupelny, od návrhu až po realizaci. Při plánování větší koupelny je navíc možné využít unikátní 3D prohlídky ve virtuální realitě. Zákazník si tak může už na začátku samotného procesu udělat představu o tom, co se do koupelny vejde a zda to funguje v kombinaci se zbytkem interiéru.

Podívejte se na celý rozhovor s Ivonou Vrťovou, ve kterém přibližuje filozofii své firmy. Dozvíte se také, jakým směrem se podle ní bude design koupelen v následujících letech ubírat.