Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Nové partnerské studio, sortiment i tajný projekt. Čtěte rozhovor s novou obchodní ředitelkou

Barbora Syrová, které u nás nikdo neřekne jinak než Barča, se do rodinného týmu Koupelen Syrový přidala v roce 2020. Dva roky vedla logistiku a starala se, aby všichni zákazníci dostali své vysněné vybavení koupelny. Na konci roku 2022 se posunula do role obchodní ředitelky. Vyzpovídali jsme ji, co na této pozici chystá a na jaké novinky se můžou zákazníci těšit.

Barčo, co vaše nová role obnáší?

Základ je stejný: komunikace s klienty a dodavateli, řízení týmu, práce v programu, maily atd. Přímý kontakt s lidmi při výběru jejich vysněné koupelny je ale jiný než domlouvání expedice objednávky. A řídit skladníky je taky trochu jiné než vést obchodní tým…

Těch změn bylo dost a chvilku mi trvalo, než jsem se v tomto prostředí (alespoň trochu) zorientovala. Přesnou definicí mé nové role se už nic moc nezměnilo. I přesto, že jsem ve firmě již nějakou dobu a pár zkušeností už jsem získala, každý den většinou přinese něco nového. A možná odpovědnost mám větší, no… :-)

Jaká největší výzva vás v roli ředitelky obchodu čeká?

Myslím si, že to bude jednoznačně angličtina. Máme dost zahraničních dodavatelů, takže se bez ní neobejdu. Rozumím téměř všemu, ale mluvit mi dává zabrat. Tento rok bych se tak ráda rozmluvila a hlavně překonala strach. Na gymplu jsem měla i španělštinu, tak bych do budoucna ráda oprášila i její učebnice. Jazyky jsou v obchodu základ.
Každopádně o největší výzvě pravděpodobně ještě ani nevím, ono mě určitě něco překvapí, a i když to nebude jednoduché, tak se na to těším.

Čekají vás nějaké interní změny?

Pro mě je momentálně důležité udržet si tým, který máme. Atmosféra v práci je podstatná a mohu říct, že ji máme moc fajn. A pak… Školení, školení a školení, ať jsme schopni odpovědět na každou otázku od zákazníka a nic nás nepřekvapí. Také bych tým ráda vzala na nějakou výstavu, kde bychom načerpali inspiraci a rozšířili si obzory.

A co novinky pro zákazníky? Chystáte nějaké?

Posledních pár týdnů pracujeme na projektu, o kterém se zatím nemohu moc rozpovídat. Ale bude to pecka! Doufám, že máte rádi překvapení.

Pokud sledujete náš Instagram, tak o některých novinkách už víte. V blízké době představíme partnerské studio, kde se již finalizuje vzorování našich nejprodávanějších (čtěte nejhezčích) koupelen. Těšit se mohou především ti, kteří to k nám mají daleko a nemají možnost se za námi kvůli této překážce vypravit.

Tento rok také bude rozvojový v rámci realizací koupelen na klíč. Spolupracujeme s kvalitními řemeslníky, kteří se postarají o krásný výsledek koupelny, zatímco my zařídíme vše ostatní. Tuto službu stále zdokonalujeme, z každé realizace si bereme maximum a soustředíme se na detaily.

Hned začátkem ledna jsme se taky s bráchou vydali za sousedy na Slovensko (s těmi se v klidu domluvím :-)). Je pro nás důležité, aby naši dodavatelé sdíleli stejné hodnoty jako my. V tomto případě to vypadá slibně a věříme, že naši zákazníci budou z produktů nadšeni tak jako my. Již brzy budou moci všichni najít novinky v našich studiích.