Z důvodu dovolené je studio v Kolíně od 4. do 18. června uzavřené. Ze stejného důvodu je pak od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Recenze zákazníků

Co o nás povídají naši zákazníci.

Slova majitele koupelny

S firmou koupelny Syrový mám letité zkušenosti. Realizovali jsme společně spousty projektů a mohu jen doporučit. Profesionalita, ochota, rychlost a kvalita produktů na výbornou.

Daniel Eisenreich

Hradec Králové

Prohlédnout koupelnu

Slova majitele koupelny

Koupelny Syrový mohu vřele doporučit. Pan Syrový je opravdový profesionál na svém místě a vždy je možné se nějak dohodnout. Za celou stavbu jsme asi neměli lepšího dodavatele s takto férovým a pro-zákaznickým přístupem. Dekujeme

Petr Brábník

Kolín

Slova majitelky koupelny

Přála jsem si moderní koupelnu, která zapadne do celého designu našeho domu. Klobouk dolů před týmem Koupelen Syrový – výsledek je prostě dokonalost!

Nikol Leitgeb

influencerka, herečka, moderátorka

Prohlédnout koupelnu

Slova majitelky koupelny

Tuto rodinnou firmu mohu jedině doporučit. Kéž by byl přístup i ostatních firem takový, jako pana Syrového a jeho kolegyně. Na schůzce v showroomu jsme zhruba probrali naši představu, p. Syrový nás od některých našich požadavků dokonce odvrátil a rozumně vysvětlil důvod (např. stěrka). Skvělá spolupráce, pohotový přístup, velký výběr originálních obkladů, které jinde nenajdete. 3D návrhy koupelen přišly do týdne.

Markéta L.

Kolín

Slova majitelky koupelny

Prošla jsem snad všechna koupelnová studia světa, ale minimalistický nábytek v mém oblíbeném odstínu jsem nenašla. Dokud jsem nenarazila na Koupelny Syrový – rázem nic nebyl problém, a navíc jsem si vybrala i geniální obklady a dlažbu. Takže all-in-one koupelna do necelého měsíce. Perfektní, děkuji.

Iveta Pazderníková

Pardubice

Prohlédnout koupelnu

Slova majitelky koupelny

Děkuji za profesionální přístup a velmi milé jednání, je vidět, že vše děláte srdcem, a to se v dnešní době nevidí. Děkuji moc, máme od vás 2 koupelny s komplet vybavením a moc se těšíme, až budou v našem domečku hotové. Pošlu fotky. Ještě jednou moc děkuji, jste super.

Jarka Zemanová

Pardubice

Slova majitele koupelny

Co bych napsal… Že tak by to mělo vypadat všude. Lepší personál a ochotu jsem asi nikde nezažil. Hodně kamarádský přístup, přitom na profi úrovni. Myslím, že zde chybu neuděláte, a ty vizuály jsou bezkonkurenční. Oceňuji i řešení problému, které nám způsobila stavba. Zajeďte a uvidíte.

Sebastián Netolický

Pardubice