Z důvodu dovolené je od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Obklady na míru

Správně vybrané obložení udělá z nudné koupelny tu nejzajímavější místnost v domě nebo bytě. Přijeďte si naše obklady a dlažby prohlédnout a osahat a společně zjistíme, jak vaše představy o nové koupelně proměnit v realitu.

Chci si přijít vybrat

Každé koupelně sluší něco jiného

Když jde o obložení koupelny, fantazii se meze nekladou. Fungovat může ladění do světlé i tmavé, odstíny šedé se dají kombinovat s výraznými barvami. Zajímavý dojem v koupelně vytváří imitace kamene, dřeva, ale i mramoru, mědi, a dokonce betonu. Čistý a minimalistický design zase vytvoří velký formát dlaždic. I menší rozměry ale mohou být skvělou volbou.

Že je to moc informací najednou? Nezoufejte. Ve studiu polečně připravíme realistickou 3D vizualizaci vaší nové koupelny s různými variantami a vy si budete moci říci, která vám tam sedí nejvíce. Každý typ obkladu dokáže při správném použití pomoci vytvořit unikání koupelnu, které se nebudete moci nabažit.

Domluvit si schůzku

Proč si vybrat právě u nás?

Dlaždice byly vyrobeny s použitím technologie 3D tisku, která je revolucí v oboru a představuje jeho budoucnost. Digitální způsob výroby zajišťuje detailní vykreslení glazury, a tedy vysokou ostrost vzoru. Imitace daného materiálu je díky tomu téměř nerozeznatelná od jeho předlohy, ať už jde o dřevo nebo třeba luxusně působící mramor.

Zároveň má výrobní technologie nižší spotřebu vstupních zdrojů, díky čemuž je šetrnější k životnímu prostředí. Systémem kontrolovaná přesnost každé dlaždice obkladači zase umožňuje jednoduchou instalaci.

Při objednání obkladu a dlažby u nás máte záruku nejvyšší kvality na trhu, a zároveň vstupujete do nového věku koupelnových obkladů.

Chci nové obklady

Desítky vzorových koupelen

Zblízka uvidíte, jak moderní obklady pomáhají utvářet celek koupelny.

Osobní přístup

Na showroomu můžete vybírat tak dlouho, jak potřebujete. Káva je na nás.

Odborné poradenství

Pomůžeme vám najít, co hledáte. Poradíme i s následnou údržbou.
Zastavte se u násRádi vás poznáme osobně

Prohlédněte si obklady a dlažby naživo. Káva je na nás

Přijeďte se podívat do našeho showroomu v Pardubicích, Kolíně, Hradci Králové nebo Praze a naberte inspiraci pro vaši novou koupelnu. Ve vzorových koupelnách si můžete obklady a dlažby osahat, uvidíte, jak vypadají naživo a s čím se dají dobře kombinovat.

Prohlédnout si můžete také online sekci Inspirace, kde najdete fotografie našich vzorových koupelen.

Ať už máte jasnou představu, nebo zatím tápete, najdeme pro vás to správné řešení. Pokud si dopředu domluvíte schůzku, můžeme si spolu dát kávu a probrat možnosti.

Navštivte nás v showroomu

Vaše cesta k vysněné koupelně

Nezávazná schůzka

Navštivte nás v našich studiích nebo si domluvte konzultaci s našimi online specialisty.

Inspirace a vaše představy

Sdělte nám svá přání, ukažte fotky nebo inspiraci z internetu. Vymyslíme, jaký obklad a dlažba by vaší koupelně seděly nejlépe.

3D vizualizace

Připravíme vám realistický 3D návrh vaší nové koupelny. V případě nákupu od nás ho máte zdarma.

Cenová nabídka

Vypracujeme kompletní nezávaznou cenovou nabídku obložení pro vaši koupelnu. Stačí nám znát její přesné rozměry.

Materiál až ke dveřím

Vybrané obklady doručíme kamkoliv po celé ČR do 5 dní. Nabízíme i službu realizace, v rámci níž koupelnu sami obložíme.

Načerpejte inspiraci ze stovek realizovaných koupelen

Podívejte se pro ukázku na více odvážné i spíše konzervativní kombinace obkladů a dlažeb, které v našich showroomech najdete.

Od naší rodiny pro tu vaši

Jsme rodinná firma a všechny koupelny připravujeme s láskou k designu, ale především k funkčnosti. Zakládáme si na kvalitě, smyslu pro detail, zkušenostech a individuálním přístupu ke každému z vás. Od roku 2019 přinášíme lidem z celé České republiky prvotřídní zboží, služby a design za dostupné ceny pod značkou Koupelny Syrový, která si prošla velkou transformací. Naše rodina však v koupelnách podniká už 30 let. Tuto tradici promítáme do naší práce každý den.