Z důvodu dovolené je od 24. do 30. června uzavřené studio v Hradci Králové. Děkujeme za pochopení.

Spodek popisu produktu

Koukněte se na videa s užitečnými tipy

Na našem YouTube, Instagramu i TikToku vás pravidelně zásobujeme inspirací, současnými trendy i praktickými radami. Podívejte se.

Proč produkty od Koupelen Syrový

Nabízíme vám pouze takové vybavení, které bychom si sami hrdě a bez obav nainstalovali do své koupelny. Za to ručíme naším jménem.

Design a styl

Naše výrobky jsou určeny k doplnění moderních minimalistických interiérů i těch klasičtějších. Inspirujeme se na světových veletrzích a přinášíme vám to nejlepší.


Prvotřídní kvalita

Nabízíme produkty renomovaných značek i kousky z vlastní výroby. Samozřejmostí je vysoká odolnost proti vodě a vlhkosti. Prioritou je pro nás dlouhodobá funkčnost.


Výroba na míru

Chceme, aby koupelna odrážela osobnost svého majitele. To se standardními výrobky vždy nejde. Skříňky nebo zrcadla tak umíme vyrobit i na míru v atypických rozměrech.

Inspirujte se

Nevíte, jak si vybrat správně? Podívejte se do naší sekce Inspirace. Zjistíte, jak jdou různé kombinace dohromady v našich vzorových koupelnách.

Tip od Koupelen Syrový

,,Výhodou kreslení 3D návrhu na místě je to, že tam máte x variant, které vidíte v reálném čase. Prostě řeknete posuňte tuhle baterku, dejte tam trošku jinou barvu a hned vidíte změny. Výstupem návrhu je koupelna, kterou si představujete. Většina schůzek trvá asi 2 hodiny.”

Matouš Syrový Majitel společnosti Koupelny Syrový

Můžete se na nás spolehnout

Prodejem koupelnového vybavení to pro nás nekončí. Naším hlavním cílem je, aby vám koupelna dělala radost, a to i za 10 let.


Pomoc s instalací

Doporučíme vám osvědčené řemeslníky ve vašem okolí nebo vám vybavení sami nainstalujeme. Postaráme se o to, abyste ze svého nákupu vytěžili maximum.


Záruka a servis

Na naše zboží máte záruku dle smlouvy. Neznamená to ale, že pro nás po ní přestáváte existovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme, ať už se vyskytne jakýkoliv problém.


Úspěšné realizace

Koupelnu kompletně vybavenou námi najdete u Moniky Bagárové, Nikol Leitgeb nebo třeba Vojty Koritenského. Podívejte se, co o nás řekli někteří naši klienti.