Koupejte se v novém s 20% slevou! Zaregistrujte se a získejte slevu 20 % na vše kromě výprodeje.

3D návrhy

Provádíte rekonstrukci koupelny, nebo zřizujete koupelnu zcela novou a nevíte si rady, jak dobře využít prostor či jak rozmístit obklady? Za tímto účelem provádíme 3D návrhy v případě následného objednání ZCELA ZDARMA, které Vám pomohou při její realizaci. 3D vizualizace Vám pomůže lépe si představit, jak bude skutečně koupelna vypadat a zda Vám takto bude vyhovovat z hlediska vzhledu i praktičnosti a využití.

 

3D návrhy zdarma

 

 

 

 

Podmínky pro vypracování 3D grafického návrhu

  • Správné a čitelné vyplnění příslušného formuláře pro zadání, nebo podrobný výpis požadovaných údajů (umístění a rozměry oken, dveří, přizdívek; výška stropu; u podkroví bokorys s výškou půlštoku a sklonem šikminy; rozmístění a popsání typů zařizovacích předmětů, vany, umyvadla, sprchového koutu, vodovodních baterií, koupelnových skříněk, pračky, topného tělesa, bojleru atd.
  • Výběr jedné kolekce z naší nabídky a popis představy o vzhledu.
  • Dodatečné úpravy rozmístění obkladů, dlažby, dekorací, listel, mozaiky nebo sanitárního vybavení jsou možné, přičemž jedna úprava je zdarma, každá další za 200,- Kč.
  • V případě dodatečné úpravy rozměrů půdorysu, dveří, oken, přizdívek a dalších stavebních prvků, stejně tak v případě změny celé série/kolekce obkladů a dlažby se vždy hradí nový poplatek 900,- Kč za koupelnu a 300,- Kč za toaletu.- 
  • V rozpočtu materiálu je počítáno s prořezem vypočítaným dle zadaných údajů a dle zpracovaného projektu, minimálně však s cca 10%. Výsledné množství je zaokrouhleno na celá balení nahoru. Vzhledem k tomu, že každý obkladač pracuje s jiným prořezem, tak doporučujeme výsledné množství zkonzultovat s řemeslníkem, který bude realizaci provádět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení