V našich showroomech s vámi rádi nezávazně probereme vaši představu o nové koupelně. Stačí si domluvit schůzku.

3D návrhy

Provádíte rekonstrukci koupelny, nebo zřizujete koupelnu zcela novou a nevíte si rady, jak dobře využít prostor či jak rozmístit obklady? Za tímto účelem provádíme 3D návrhy v případě následného objednání ZCELA ZDARMA, které Vám pomohou při její realizaci. 3D vizualizace Vám pomůže lépe si představit, jak bude skutečně koupelna vypadat a zda Vám takto bude vyhovovat z hlediska vzhledu i praktičnosti a využití.

 

3D návrhy zdarma

 

 

 

 

Podmínky pro vypracování 3D grafického návrhu

  • Správné a čitelné vyplnění příslušného formuláře pro zadání, nebo podrobný výpis požadovaných údajů (umístění a rozměry oken, dveří, přizdívek; výška stropu; u podkroví bokorys s výškou půlštoku a sklonem šikminy; rozmístění a popsání typů zařizovacích předmětů, vany, umyvadla, sprchového koutu, vodovodních baterií, koupelnových skříněk, pračky, topného tělesa, bojleru atd.
  • Výběr jedné kolekce z naší nabídky a popis představy o vzhledu.
  • Dodatečné úpravy rozmístění obkladů, dlažby, dekorací, listel, mozaiky nebo sanitárního vybavení jsou možné, přičemž jedna úprava je zdarma, každá další za 200,- Kč.
  • V případě dodatečné úpravy rozměrů půdorysu, dveří, oken, přizdívek a dalších stavebních prvků, stejně tak v případě změny celé série/kolekce obkladů a dlažby se vždy hradí nový poplatek 900,- Kč za koupelnu a 300,- Kč za toaletu.- 
  • V rozpočtu materiálu je počítáno s prořezem vypočítaným dle zadaných údajů a dle zpracovaného projektu, minimálně však s cca 10%. Výsledné množství je zaokrouhleno na celá balení nahoru. Vzhledem k tomu, že každý obkladač pracuje s jiným prořezem, tak doporučujeme výsledné množství zkonzultovat s řemeslníkem, který bude realizaci provádět.