Koupejte se v novém s 20% slevou! Zaregistrujte se a získejte slevu 20 % na vše kromě výprodeje.

Koupejte se v novém s 20% slevou

post1

O kolik bude Vaše koupelna lepší, když ji pořídíte s 20% slevou?

Následující řádky by vám neměly utéct, pokud chystáte rekonstrukci koupelny nebo jestli té Vaší ještě chybí k dokonalosti nějaký designový kousek.

Májové slevy 20 %

V největších koupelnových studiích v Pardubicích a Kolíně jdeme s cenami dolů. Do konce května si můžete v klidu, s úsměvem a báječným servisem vybrat svou koupelnu snů o 20 % levněji. Zapomeňte na kompromisy – prostě nám přijďte povědět, jak si ji představujete a kolik na ni máte, a my vám navrhneme stylovou koupelnu exkluzivně pro Vás.

Čím si uděláte radost?

Vybírejte ze současných trendů, které jsou luxusní a minimalistické zároveň. Moderní design naplňuje víc funkcí – do koupelny už se nechodíme jen umýt, ale také relaxovat v harmonickém a nadčasově krásném prostředí, takže se vyplatí dát si s výběrem načas.

3D Návrh koupelny zdarma!

V našich showroomech vám navrhneme 3D vizualizaci ke koupelně zdarma, ať si uděláte jasnou představu, na co se můžete těšit.

Přejeme krásný máj a uvidíme se v showroomech!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení